Skocz do zawartości

ROWER DO 2TYS.


Rekomendowane odpowiedzi

Rower crossowy, czyli do takiej właśnie mieszanej jazdy wymyślony. Osprzęt bardzo podstawowy, napęd 3x7 - dobrze chociaż że kaseta a nie wolnobieg. Jeśli nie zamierzasz zbytnio szaleć to do spokojnej jazdy wystarczy. W tym przedziale cenowym polecane i sprawdzone to : LAZARO, KANDS, SPARTACUS, ERIES itp. z plusów napęd 3x9 prawie cały Alivio, korba oczywiście kwadrat Suntoura.

Coś bardziej markowego to np. Romet Orkan4

Odnośnik do komentarza

Ja w tej cenie mogę polecić Krossa Level B3, dostaniesz go już poniżej 2000 zł. Rocznik 2017 i 2016 nie różnią się niczym poza kosmetycznymi zmianami w malowaniu. Dobry rower, choć minusem na pewno korba na kwadrat, która da o sobie znać jak będziesz mocno deptał na najwyższym przełożeniu. Amor standard w tej cenie, czyli sprężyna - du*y nie urywa, ale coś tam wybiera nierówności :) Poza tym, rower całkiem spoko jak za te pieniądze. Do lasu i na przejażdżki wystarczy w zupełności. W Krosach dopiero od B7 jest inna rama, a poniżej różnice tylko w osprzęcie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam chcialbym zaczac przygode z rowerami ale za bardzo nie mam pojecia co na poczatek kupic?? ogolnie to potrzebuje roweru do poruszania glownie po asfalcie poniewaz chcialbym nim dojezdzac do pracy okolo 20km dzienie w dwie strony. Mam  bardzo nisiki budzet na poczatek i chcialbym zapytac tak po za tematem czy korzystalisice kiedys z chwilowek bo zapewne taki rower nie kosztuje 300zl;p obecnie czekam na pieniadze za zagranicy ale to moze jeszcze troche potrwac a rower by juz sie przydal nie wiem czy takie pozyczki sa bezpiecznie i naprawde darmowe za pierwszym razem z gory dziekuje za pomoc:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...