Skocz do zawartości

Oświęcimski rajd rowerowy.


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli walczysz i się nie poddajesz, jesteś zwycięzcą. Superowo się czuję, bo wczoraj byłem na rajdzie rowerowym, w Oświęcimiu. Było super atmosfera wspaniała. To moja pierwsza rowerowa impreza cieszę się, że w niej uczestniczyłem. Było bardzo dużo atrakcji, każdy mógł coś dla siebie znaleźć. Dziękuje kierowcy, że zemną jechał super było razem się tak przejechać. I cieszy mnie fakt, że inni niepełnosprawni też jechali. Mam nadzieję, że to nie ostania rowerowa impreza w której uczestniczyłem. Link do fotek na fb : https://www.facebook.com/dawid.kupiec.54/posts/1633041320103877

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Odświeżam temat. W tym roku też byłem na rajdzie rowerowym Małopolska na rowery w Oświęcimiu. w tym roku prawie 2 tyś osób wzięło udział. I uważam, że lepiej  niż za 1 razem było. Fajny pomysł na promocję województwa i kolarstwa. Fajne i porządne gadżety promocyjne dawali. Bardzo mi się spodobał taka książeczka z jednej strony opis miejsca które warto zwiedzić, a z drugiej mapka z dojazdem rowerem. Było też dużo pokazów i innych atrakcji. W tym roku takie rajdy były w Tarnowie, Nowym Targu, Starym Sączu i Oświęcimiu. Było może ktoś? Co sądzicie o takiej formie promowania kolarstwa i regionu :) 

Odnośnik do komentarza

Wybierałam się, ale nie było mi pisane. O pierwszym, w Tarnowie, dowiedziałam się na pół godziny przed startem z Instagrama (takie fajne mam koleżanki :p). Następny, w Nowym Targu, był tego samego dnia, co coroczny rajd do Tuchowa. Podczas trzeciego, w Starym Sączu, lało jak z cebra, a moim priorytetem było zdrowie, bo szykowałam formę na Częstochowę. Wreszcie 9 września, czyli w czasie oświęcimskiego touru, byłam właśnie na rzeczonej pielgrzymce. I tak mi to zleciało :) Może za rok się uda chociaż w Tarnowie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...