Skocz do zawartości

Zakup Haibike 9.30 greed gx1 ,lub inna propozycja 1x11 do 5k


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! 

 

Zastanawiam się nad zakupem takiego sprzętu,chłop ze mnie około 185 wzrostu waga koło 90 kg zastanawiam się nad haibikem CO sądzicie na jego temat warto czy szukać czegoś innego?? . fajno byłoby jakby ktoś  podrzucił u jakąś propozycje do 5 tys (Nie interesuje mnie KROSS LEVEL B7,B8) 
przeznaczenie Typowe XC-MTB (maratony i te sprawy)


Link do HAibike'a
https://www.centrumrowerowe.pl/rowery/gorskie-mtb/29-cali/p,rower-greed-29-9-30-gx-1-aluminium-czarno-niebieski-mat-haibike,634458.html

Odnośnik do komentarza

Dobry producent i cena niezła. To trudna półka bo do 5 to można tylko znaleźć Rometa Mustanga 3 i Peak 29 SLX. Dopiero jak się rozszerzy budżet to się zahaczy o takie rowery jak Specialized Epic HT, Trek czy Giant.

Ja osobiście kupując obecnie nowego MTB do XC nie kupiłbym roweru bez sztywnych osi a ten model z 2016 ma osie QR. Hamulce Magura mają bardzo skrajne opinie. Miałem w dwóch rowerach suport GXP i miałem z nim same problemy. Więc ja akurat tego modelu bym nie kupił. Co nie znaczy że jest zły. Waga podobno 11,7

A skąd jesteś?

Odnośnik do komentarza

Dobry producent i cena niezła. To trudna półka bo do 5 to można tylko znaleźć Rometa Mustanga 3 i Peak 29 SLX. Dopiero jak się rozszerzy budżet to się zahaczy o takie rowery jak Specialized Epic HT, Trek czy Giant.

Ja osobiście kupując obecnie nowego MTB do XC nie kupiłbym roweru bez sztywnych osi a ten model z 2016 ma osie QR. Hamulce Magura mają bardzo skrajne opinie. Miałem w dwóch rowerach suport GXP i miałem z nim same problemy. Więc ja akurat tego modelu bym nie kupił. Co nie znaczy że jest zły. Waga podobno 11,7

 

A skąd jesteś?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...