Skocz do zawartości

pytanie o kurtke i rekawice na zime


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.11.2016 o 10:25, MirekTri napisał:

Ja się zawsze ciepło ubieram w zimę, nie chcę być chory, więc o siebie dbam. Porządna kurtka to podstawa, u nas nad morzem mocno wieje,więc trzeba być odpowiednio przygotowanym.

Ja mam kurtkę z Dare2b ma już kilka sezonów, więc mojego modelu pewnie nie znajde,ale polecam sklep, bo maja swietna jakosc.

 

A ja bym nie ściemniał tylko napisał wprost że zapraszam do swojego sklepu. I prościej i uczciwiej.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 25.11.2016 o 14:59, mike07 napisał:

A wracając do głównego wątku, co myślicie o ciuchach rowerowych polskiego producenta BCM Nowatex?

Kusi mnie Black Friday ?

 

Mam od wielu lat dwie pary spodenek na szelkach tej firmy, Koszulkę letnią z krótkim rękawem, dwie ocieplane koszulki z długim rękawem, cienki windstopper, gruby windstopper i kamizelkę. Były to bardzo przyzwoite produkty, znacznie lepsze niż te które mam od Rogelli, Nike, Adidas czy Reebok. I bynajmniej nie jest to żart. Koszulki są wykonane z dobrej jakośći materiału, napisy z nich nie złaziły, membrany były porządne i przez parę lat nie śmierdziały po jednej jeździe. Oczywiście po dziesiątkań prań straciły świeżość i właściwości. Minusem były kiepskiej jakości wkładki w spodenkach ale są to produkty sprzed paru dobrych lat kiedy wkładki żelowe nie były powszechne. Ale też cena była bardzo niska, typu 135 zł za bluzę z membraną. Oceniam że polskie firmy, a jest ich kilka, szyją znacznie lepsze ciuchy niż światowi potentaci idący w masówkę. Nike, Adidas czy Reebok szyją jakąś tragedię. Koszulki śmierdzą po jednym użyciu a po paru praniach śmierdzą wręcz przed założeniem. Więc BCM Nowatex jak najbardziej. Mój kciuk w górę dla tej firmy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...