Skocz do zawartości

Jaki porządny suport kupić?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam rometa model rambler 29 z 2015r aktualnie zajechalem swój drugi suport który zakupiłem w maju mam już dość kupowania tego badziewia. W poprzednim rowerze miałem to samo suport po wyjeździe w teren bądź umyciu strasznie skrzypiał. Smarowalem go kilka razy w roku, ale problem zawsze wracał. W maju kupiłem suport firmy VP-BC73 w serwisie. Pan zapewniał mnie, że będzie wytrzymały i po 2 miesiącach zaczął skrzypieć. Miałem podobny problem w poprzedniku Kross black edition 2 wtedy mistrzowie w serwisie gwarancyjnym wymienili piaste w kołach i to miało pomóc. Teraz nie wiem czy mam kupić dobry suport czy może jakiś zestaw dobrych łożysk dodam, że za każdym razem kiedy rozkrecam rower to w mufie jest pełno syfu.

Odnośnik do komentarza

A ten rower to ma suport pod jakie korby? Octalink, Hollowtech czy kwadrat? Większość co dużo jeździ na Hollowtech używa albo Shimano XT albo Accent, bodajże EX Pro, taki z wymiennymi łozyskami maszynowymi.

Jeden z moich ulubionych serwisów internetowych i jednocześnie bardzo uznany stacjonarny serwis rowerowy, Arts Cyclery, poleca suport XTR BB93

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...