Skocz do zawartości

Rekreacyjne MTB za ~1800


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, potrzebuję pomocy w znalezieniu idealnego rowera dla mnie. Rower chciałbym do jazdy po lekkim terenie jak i czasami po ścieżkach rowerowych (bardziej rekreacyjnie, "na luzie"). Cena około 1800zł. Do gustu przypadł mi Kross Hexagon R8 2017 ze względu (chyba) na najlepszy stosunek jakość/cena. Powiedzcie co o tym myślicie i czy może macie jakieś inne propozycje :)

Ps. Odrazu mówię że nie znam się za bardzo na rowerach

Odnośnik do komentarza

Co powiesz na Rockrider 540 za 1900 lub Kellys spider 10 2017 za 1880

 

Z wszystkich wymienionych najlepszy Rockrider. Ma amortyzator olejowy-sprężynowy XCR który coś tam amortyzuje. XCT to totalny chłam składający się ze sprężyn stalowych bez oleju, XCM w wersji HLO ma oprócz spręzyny tłumienie olejowe. XCR już się do czegoś nadaje.

http://bikestory.pl/sr-suntour-xcm-oraz-xcr/?doing_wp_cron=1502115165.5770161151885986328125

Jakby ucelować coś na 9-biegowym Shimano Alivio byłoby fajnie ale w tym budżecie chyba ciężko. Chociaż już się zaczyna sezon wyprzedaży.

Odnośnik do komentarza

Każdy producent ma jakieś niedoróbki. Jeden większe, drugi mniejsze. Najwięcej poczytasz o Krossach i rowerach z Decathlonu bo tych się sprzedaję najwięcej. Rowery montują ludzie, czasem montują je niechlujnie i trzeba poprawić. Z całym szacunkiem ale za 1800 nie możesz oczekiwać jakości z wyższej półki. A Decathlon ma tę zaletę że wszystko bez gadania naprawiają lub wymieniają. Kupiliśmy z kolegą szosówki z Decathlonu i zero problemów. Kupiłem potem szosókę synowi i miała niechlujnie skęconą korbę i niezrobioną regulację przerzutek. Poprawili. 

Odnośnik do komentarza

Dowiedziałem się od znajomego że likwidują sklep rowerowy w moim mieście i ceny ostro lecą, tylko jest jeden problem - zostały tylko rowery z kołami 29". Opłaca się na takich kołach? Co do marek rowerów to wiem że są kross, scott i specialized z oryginalnych cen 2,5k-3k przecenione do 2k. Jutro pójde zobaczyć co i jak ale są może jakieś modele tych marek na które zwrócić uwagę? (Podobno jest tam w ch.. rowerów :/ )

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...