Skocz do zawartości

Rower do 2200


Rekomendowane odpowiedzi

W sieci nie ma wielu opinii na temat Indiany. Tyle co kiedyś udało mi się znaleźć i potwierdzić to fakt, iż rowery Indiany składane są w fabryce Krossa. Myślę, że Northeca nie ma się co obawiać. Kiepskie opinie słyszałem na temat rodzimego Unibike'a. Żaden z tych rowerów nie nadaje się do ostrej jazdy tylu Down Hill, do maratonów raczej tez nie bardzo. Do dużych hopków i wysokich lotów też nie zostały stworzone, ale spokojnie dadzą sobie radę w terenie, a odpompowane na maxa 29 calowe koła dosyć szybko i sprawnie polecą po drogach rowerowych i asfalcie.

Odnośnik do komentarza

Też się nad nią zastanawiałem i w tej chwili w tym przedziale cenowym ciężko będzie dobrać coś na takim samym osprzęcie. Ja ostatecznie rzutem na taśmę zdobyłem Romet Mustang 1 na wyprzedaży jakiś czas temu. Rometa, Krossa i pewnie kilka innych znanych marek tez można kupić w marketach (sportowych sieciówkach) Zazwyczaj nie są to modele sprzedawane w sklepach. W przypadku Indiany jest umowa pomiędzy właścicielem Media i Krossa, no i tak Kross robi rowery dla właściciela marketu. Nie wiem czy wszystkie Indiany, ale wg moich informacji na bank składa X-Pulsery. Dostępne są one też w dwóch sklepach internetowych. Co do 29" kół to sprawdzają się świetnie. Są szybkie i wbrew pozorom są zwinniejsze na singlach niż się spodziewałem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...