Skocz do zawartości
ArekN

Ktoś chętny na rower Szczecin

Polecane posty

Cześć. Chętnie polatam w jakąś sobotę lub niedzielę, oczywiście pod warunkiem, że dam radę ;)

Jak Las Arkonski i Głębokie to może warto zacząć zjazdem od pętli na Podbórzańskiej?

Cześć. Chętnie polatam w jakąś sobotę lub niedzielę, oczywiście pod warunkiem, że dam radę ;)

Jak Las Arkonski i Głębokie to może warto zacząć zjazdem od pętli na Podbórzańskiej?

Witaj, ja właśnie zaczynam od okolic Podbórzańskiej - min okolice Wodozbioru. Nie jestem wyczynowej, więc chyba nie powinno być problemu, ja jeżdżę rekreacyjnie.

Też nie jestem wyczynowcem ;) Kidyś sporo latałem, a teraz powiedzialbym, że jeżdżenia w terenie uczę się na nowo. Jak pogoda dopisze i pasują Ci godziny popołudniowe to możemy wystartować z pętli, np. we wtorek o 17:00 i zrobi jakiś przejazd 1,5 do 2 h (w tyg. więcej jak dwie godz. nie wygospodaruję)

Też nie jestem wyczynowcem ;) Kidyś sporo latałem, a teraz powiedzialbym, że jeżdżenia w terenie uczę się na nowo. Jak pogoda dopisze i pasują Ci godziny popołudniowe to możemy wystartować z pętli, np. we wtorek o 17:00 i zrobi jakiś przejazd 1,5 do 2 h (w tyg. więcej jak dwie godz. nie wygospodaruję)

Hej, z chęcią spotkam się na jazdę, ale dopiero po 15 sierpnia. Mi też pasują godziny popołudniowe. taki czas jazdy też mi odpowiada. Jeżdżę crossem, więc trudniejsze trasy odpadają.

Jutro jadę 65km Szczecin-Trzebież-Szczecin, rower treking, tempo 20-25, start osiedle Przyjaźni o 8, powrót na 12:30. Jak ktoś chętny to pisać :)