Skocz do zawartości

Raf86

Użytkownicy
 • Ilość treści

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Raf86

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. Jutro jadę 65km Szczecin-Trzebież-Szczecin, rower treking, tempo 20-25, start osiedle Przyjaźni o 8, powrót na 12:30. Jak ktoś chętny to pisać :)
 2. Cześć, poszukuję kompanów na trasę 4dniową - 280km na termin 28.06-01.07 Dojazd PKP do Szklarskiej Górnej / powrót z Rzepina: dogodne z Zielonej Góry, Katowic, Poznania, Szczecina. Po drodze parę fajnych miejsc: Gorlitz, kompleks pałacowy Bad Muskau-Łęknica, ruiny fabryki amunicji Brożek-Zasieki, widoki na trasie Szklarska-Zgorzelec + 60km non stop z górki Ogółem cała trasa jest z górki - 7 lat temu jechałem z czeskiej granicy do Szczecina. Tempo bez spinania się, noclegi w lesie pod namiotem po polskiej stronie, zwiedzanie bez zbędnego przedłużania, trasa 95% asfaltowymi głównie po stronie niemieckiej. Chętni się zgłaszają, tyle że konkretnych jest na razie dwóch - nasz wiek 33, 36, 38l. Jeszcze dwóch facetów i ruszamy Gwarantuję 100% uczciwości i koleżeństwa - zapraszam
 3. Jest już nas dwóch, czyli szukamy jeszcze dwóch chętnych i ruszamy :)
 4. Cześć, poszukuję kompanów na trasę 3dniową 210km=85+85+40km na termin 21-23.06 lub 28-30.06 Dojazd do Zgorzelca / powrót z Rzepina: dogodne z Zielonej Góry, Poznania, Szczecina - częste połączenia PKP :) Po drodze parę fajnych miejsc: Gorlitz, kompleks pałacowy Bad Muskau-Łęknica, ruiny fabryki amunicji Brożek-Zasieki Tempo bez spinania się, noclegi najlepiej w naturze pod namiotem po polskiej stronie, zwiedzanie bez zbędnego przedłużania, trasa 80-90% asfaltowymi głównie po stronie niemieckiej Zapraszam :)
 5. Cześć! :) Poszukuję kompanów na 2-4 dniowe trasy na dwa kółka + sakwy po woj. Zach-pom, Lubuskim, Wielkopolskim. Jestem ze Szczecina, mając 33 wiosny na karku. Preferuję dziennie odcinki 70-100km. Trasy w 90% asfaltem z małych ruchem samochodowym. Noclegi jak najbliżej przyrody czyli na dziko w lesie/nad jeziorami, ewentualnie kempingi pod namiotem. Moja dotychczasowa ekipa się w znacznej części wykruszyła – praca za granicą, obowiązki rodzinne, przyrost mięśnia piwnego. Jako że podczas wycieczki trzeba coś obejrzeć to chętnie zaglądam do zamków, ruin pałaców, bunkrów, rezerwatów etc. Gwarantuję 100% koleżeństwa i uczciwości. Zapraszam do kontaktu :)
×
×
 • Utwórz nowe...