Skocz do zawartości

Rower MTB do cięższej jazdy do 1800zl


Rekomendowane odpowiedzi

O ile z prędkością nie ma problemu, bo wystarczy Twoja wytrzymałość i działające hamulce ( dlatego raczej sobie daruj tego kellysa), że skakaniem też problemów nie ma, tu wchodzą Twoje umiejętności to... Problem pojawia się z lądowaniem. Lepiej poradzi sobie dobry sztywniak niż ten suntour, jest na nim nawet ostrzeżenie, że nie nadaje się do ciezkieko terenu. Z Twoimi aspiracjami i zasobnoscia portfela... Coś uzywanego

Odnośnik do komentarza

Musisz bardziej doprecyzować, jakiego roweru szukasz, albo podać kilka typów to pomożemy wybrać pomiędzy nimi, ale tak jak chłopaki wyżej pisali, w tej cenie nie znajdziesz nic nowego do takich zastosowań....

 

Ogólnie tańsze będą rowery z kołami 26 cali, ale bardziej przyszłościowe będą 27,5 lub 29.

 

 

Zobacz też wpisy na blogu w cyklu jaki rower do 2000 i 2500, teraz na promocjach można będzie kupić taniej...

Odnośnik do komentarza

Widzę, że nie pojmujesz najważniejszej kwestii, rower do skakania czy szaleństw w cięższym terenie to nie wygodny do jazdy po mieście. Wyjście masz jedno, kupisz sobie MTB i pośmigasz sobie po lesie, ale odpuścisz skakanie lub nie darujesz i połamiesz siebie i rower ;)

Do szaleństw na hopach powinieneś celować w coś takiego: http://allegro.pl/rower-dirt-street-rost-style-octane-one-ns-bikes-i5636617920.htmlczy http://allegro.pl/dartmoor-two6player-ns-octane-one-marzocchi-i5631351503.html
Sądzę, że więcej nie trzeba tłumaczyć i widzisz różnicę pomiędzy moimi przykładami, a takim Level'em A2 na przykład ;)

Odnośnik do komentarza

Jak grochem o ścianę  <_<  Pokazuję ci za czym się rozglądać, a ty pokazujesz znowu MTB, w dodatku niby nie interesujące cię 29"... @GeloLBN napisał ci, że w tej kwocie nie znajdziesz nowego sprzętu i ma rację. Nie wiem... uważasz, że kłamiemy i celowo chcemy ci źle doradzić?
Teraz jako propozycję rzuciłeś Kandsa... Czekam co będzie dalej, rower z Tesco? :D

Jeszcze taka uwaga, nie chcesz używki tylko nówkę? To zbieraj jeszcze 1k albo 2 najlepiej, wtedy kupisz sobie coś sensownego i nie zabijesz się po pierwszym skoku.
Tu masz NOWĄ zabawkę na wyprzedaży: http://metrobikes.pl/pl/p/Specialized-P.1-Cr-Mo-26/18394na początek ci wystarczy... A jak znowu wyskoczysz z MTB, to zapomnij o skakaniu, bo sobie tylko krzywdę zrobisz.

Odnośnik do komentarza

I z tego co widze to ja zostalem troche zle zrozumiany, mi nie chodzi o jakies wielkie skoki tylko jakies male gorki w lesie 50 centymetrowe, a glownie o wlasnie jazde w trudnym terenie. wiec wlasnie chcialbym rower xc tylko nie za bardzo wiem juz po czym szukac bo mialem duzo propozycji ale potem okazuje sie ze rower sie nie nadaje wiec chcialbym cos konkretnego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...