Skocz do zawartości

Jaki LEKKI rower około 3000 PLN?


Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić rower MTB 27,5 lub 29. Koniecznie lekki. Mam zamiar czasem wybrać się nim dalej i przy mojej wadze (46kg) każdy kilogram mniej, jest ważny i pozwoli mi na zabranie ze sobą odrobinę wiecej w sakwy.

 

Niestety producenci nie podają często takich danych, w większość tego co znalazłam to rowery około 14 kg. Chciałabym, żeby nie ważył więcej niż 12 kg (a najlepiej gdyby udało się zejść do 10 kg). Nie mam budżetu na karbon, więc pytanie czy w tej kwocie w ogóle znajdę coś lekkiego?

Odnośnik do komentarza

Haibike Freed 7.4 karbon 27,5 2016. Szukaj wyprzedaży w  necie i na OLX. Chodziły po 3300-3500. Standardowa waga roweru w tej grupie cenowej to ok. 13,5 kg.

Waga 10 kg tylko w rowerach na karbonowych ramach za 8000 i więcej jeśli chodzi o rower z amortyzatorem.

Rower MTB na karbonowej ramie raczej nie jest rowerem do jazdy z sakwami.

Więc warunki są trochę nielogiczne i się wykluczają.

Z metalowych, jeden z najlżejszych to Accent Peak SLX, waga 11kg, cena 5400. Może używany kupisz w okolicach 3000

Odnośnik do komentarza

Haibike Freed 7.4 karbon 27,5 2016. Szukaj wyprzedaży w  necie i na OLX. Chodziły po 3300-3500. Standardowa waga roweru w tej grupie cenowej to ok. 13,5 kg.

Waga 10 kg tylko w rowerach na karbonowych ramach za 8000 i więcej jeśli chodzi o rower z amortyzatorem.

Rower MTB na karbonowej ramie raczej nie jest rowerem do jazdy z sakwami.

Więc warunki są trochę nielogiczne i się wykluczają.

Z metalowych, jeden z najlżejszych to Accent Peak SLX, waga 11kg, cena 5400. Może używany kupisz w okolicach 3000

Dzięki poszukam tych modeli o których piszesz. Będę zadowolona nawet jeśli uda mi się zejść do 12 kg. Nawet te dwa kilogramy mniej to już przy mojej masie jest naprawdę duża różnica.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...