Skocz do zawartości

Rower miejski do 1700 PLN


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,


 


Chciałabym prosić was o poradę w wyborze roweru. Szukam roweru miejskiego, przede wszystkim do jazdy do pracy i z powrotem (dziennie ok. 15 km). Wstępnie myślałam o następujących modelach:


Różnice w cenie poszczególnych modeli wynoszą kilkaset złotych, dlatego zastanawiam się, czy warto kupować droższy model w zamian za prawdopodobnie lepszy osprzęt. Niestety nie mam wystarczającej wiedzy w tym temacie, dlatego chciałabym prosić Was o poradę. 


Który Waszym zdaniem rower (z wymienionych powyżej bądź inny) ma najlepszy stosunek ceny do jakości?


 


Będę bardzo wdzięczna za Waszą pomoc.


Odnośnik do komentarza

1. Dla mnie odpada: w miejskim przerzutki zewnętrzne to jakieś nieporozumienie. Po pierwszej zimie będą do wymiany.

2. 7 biegów, dynamo w piaście, pełna osłona łańcucha, brak amortyzatora -- jak dla mnie same plusy. Torpedo ma swoje zalety i wady, ale do miasta się nadaje. Znośne opony.

3. Znowu przerzutki zewnętrzne, bardziej -- niż pozostałe, pochylona sylwetka na rowerze, pytanie czy taką lubisz.

4. Podobny do 2., ale ma amortyzator, który w miejskim rowerze w zasadzie nie ma sensu. Ponadto w tej cenie pewnie będzie marnej jakości.

Mój ranking:
2.
4.
3.
1.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...