Skocz do zawartości

Sigma 16.16 vs 16.12


Rekomendowane odpowiedzi

Można zgodzić się z tym co pisze Elle. Nie używam i nie myślałem o opcji kadencji. Nie mam porównania do innych modeli. Na obecną chwilę bo mam 16.16 a nie miałem 16.12 i większą liczbę opinii to raczej brałbym 16.12

Tu masz podobny temat i trochę szerszy opis.

Swój przewodowy 16.16 kupiłem na promocji. Kosztował około 102zł i przesyłka około 10zł. W gnieździe siedzi twardo. Zamontowane jeszcze na fabrycznych gumowych oringach więc wypięcie go z gniazda jest utrudnione przez rozciąganie oringa. Za jakiś czas zamontuję to na sztywno. Podświetlenie mogłoby być deko mocniejsze a na pewno podświetlać dłużej bo świeci tylko chwilę. Brak opcji stałego świecenia. Można jedynie ustawić zakres godzin w których po naciśnięciu przycisku następuje podświetlenie. Licznik posiada dwa przyciski. Pewnie wygodniej i bardziej intuicyjnie zwłaszcza w głębszych ustawieniach operuje się czterema.

Odnośnik do komentarza

Podświetlenie mogłoby być deko mocniejsze a na pewno podświetlać dłużej bo świeci tylko chwilę. Brak opcji stałego świecenia. Można jedynie ustawić zakres godzin w których po naciśnięciu przycisku następuje podświetlenie. Licznik posiada dwa przyciski. Pewnie wygodniej i bardziej intuicyjnie zwłaszcza w głębszych ustawieniach operuje się czterema.

Co do podświetlenia, wersja 16.12 też ma podobne wady. W dodatku nie ma możliwości ustawienia zakresu godzin.

Ma za to cztery przyciski, ale czy są one dużo wygodniejsze, to też tak na dwa razy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...