Skocz do zawartości

Kask full face do ok.200zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję używanego lub najlepiej nowego kasku full face do kolarstwa gorskiego i downhillu. Kwotę którą mogę przeznaczyć to +/- 200zł. Zależy mi aby kask był dobrze wentylowany i dobrze chronił. Obwód głowy to 53-55. Patrzałem na kask nexa ale nie ma mojego rozmiaru :/ liczę na pomoc w wyborze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Niestety nie pomogę w kwestii kasku ff, lecz moja rada jest taka abyś nigdy nie kupował używanego kasku. O ile z pianką, czy innym tworem co jest w środku i dostosowuje się do Twojej głowy, można jakoś przeboleć (chociaż powątpiewam aby Ci się idealnie ułożył). Tak ważniejsze jest aby pamiętać że niektórzy mają różne choroby skórne, które podczas styczności ze środkiem kasku po prostu przechodzą na niego. Jeżeli już naprawdę chcesz pchać się w używki, to tylko i wyłącznie od znajomych których dobrze znasz. W innym przypadku to loteria czy z kaskiem nie dostaniesz "gratisu".

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Zgadzam się z przedmówcami. Kupno "używki" niesie ze sobą spore ryzyko. Jeśli chcesz dobry kask full-face, to być może wyniesie Cię to trochę więcej, ale zapewne warto zainwestować. Taki sprzęt ochroni Twoją czaszkę i szczękę podczas wędrówek na szlaku. Pamiętaj tylko, że cena to jedno - sugerować należy się paroma istotnymi sprawami.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...