Skocz do zawartości

Rower do 2000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czasu poszukuję roweru dla siebie 1,77cm i 70kg wagi lecz nie mam pojęcia profesjonalnego przejrzałem kilka rowerów na allegro jak i na sklepach stacjonarnych. Nie ukrywam, że wolałbym iść do sklepu typu gosport czy martens sport niż kupować kota w worku allegro.

 

W martensie jest teraz promocja na Kross black edition 7.3 i jest dostępna rama tylko 19 i 21 i czy przy moim tak niskim wzroście nie  będzie on po prostu za duży? Ciężko znaleźć rower marki kross czy jakiś w inny w ramie 18 i z kołami 27,5. Chyba, że możecie polecić mi coś innego byłbym bardzo wdzięczy z góry dzięki za każdą poradę i propozycję roweru. :)

Odnośnik do komentarza

Oprócz wzrostu ważna jest też długość nogi. Skoro masz ten rower na miejscu to co za problem się przymierzyć? Z serii rekreacyjnych MTB (bo chyba takiego szukasz ) jest jeszcze Hexagon od Krossa. Oprócz tego masz jeszcze Kands Comp / B'twin Rockrider540 / Romet Rambler3 / Unibike Mission / Kellys Viper itd.

Wybór dosyć duży jak widzisz.

Odnośnik do komentarza

poczytaj na forum jest sporo, przepatrz bloga, znajdziesz też filmiki. https://roweroweporady.pl/rozmiar-ramy-rowerowej/

 

Dodatkowo na stronach producentów masz rozmiarówki.

 

Poszperaj trochę:)

 

Skoro nie kupujesz przez internet tylko stacjonarnie to już w ogóle łatwiej... Stań w rozkroku nad ramą, jak nie odczuwasz dyskomfortu.... i jesteś w stanie jeszcze lekko podnieść przednie koło to za duży nie będzie:)

 

Nie patrz mocno na promocje w sklepach, idź i tam gdzie nie ma promocji, oglądaj, przejedź się, a kup w necie (już nie kota w worku)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...