Skocz do zawartości

MTB/hardtail do 2000 zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Też prawda. Rometa nawet nie mam do przymiarki w okolicy.

 

Ale budżet oczywiście zwiększyłem do 2600 (absolutne maksimum).

Najlepiej zmieścić się w 2500.

 

Czego powinienem oczekiwać?

Osprzęt w pełni deroe, amortyzator xcr albo jakiś rock shock. Tak przynajmniej wywnioskowałem po godzinach w necie.

 

Zmęczony już jestem trochę tym riserczem ;d

 

Na prawdę nie ma czegoś takiego jak "bardzo dobry wybór w tej cenie, lepiej nie będzie"?

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Mustang jest absolutnie nieosiągalny. Obdzwonilem wszytko. Jedynie 27.5, a do tego nie jestem przekonany.

 

Na oku mam Indiana Pulser 5.9 bo osprzęt wypada bardzo dobrze w tej kasie. Niestaty dość mocno martwi mnie brak renomy firmy, mało opinii w necie.

 

Jestem z Wałbrzycha, sklepów tu kilka mamy, ale raczej małe. Najbliżej do dużego miasta to Wrocław.

 

 

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Sklepy nie muszą być duże. Sprawdź w tych sklepach jakie mają rowery z osprzętem Deore, bo rozumiem, że w taki rower celujesz. Przymierz się. Później można się jeszcze zastanowić. Jak w sieci znajdziesz wybrany rower w niższej cenie, to będzie dobry argument żeby potargować się w sklepie stacjonarnym. Jak to nic nie da to po przymiarkach można śmiało zamawiać ze sklepu internetowego. Warto tez podjechać do sklepu sieciowego na M. i sprawdzić Indianę X-Pser 5.9. Sam się nad tym MTB zastanawiałem. Z tego co słyszałem rowery Indiana produkuje Kross.

Odnośnik do komentarza

Proponuję zadtanowić się nad:

Gigant Talon 2 LTD (póki co jeszcze ponad 2900, ale może cena spaść na wyprzedaży)

Indiana XPulser 5.9 (cena zjechała do 2600 i pewnie jeszcze zjedzie)

Unibike EVO 29 - póki co cena spadła do 2880

 

Giannt i Indiana znalazły się w zestawieniu Łukasza - rower do 3 tys. )

 

Może ktoś na forum ma, któryś z wymienionych rowerów i będzie mógł powiedzieć Ci coś więcej na ich temat.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...