Skocz do zawartości

Jaki CANYON wybrać??


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tego tańszego, tylko na 105 (6.0). Nie mam do napędu żadnych zastrzeżeń (a i bardziej doświadczeni koledzy w wielu miejscach pisali, że od Tiagry wzwyż jest już bardzo OK). Więc - jeśli tych parę stów różnicy jest do zaakceptowania - bez wahania brałbym karbon.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie nie ma tematu. Karbon. Różnica między osprzętem nie jest duża. A między ramą alu a karbon to przepaść.

 

Co do Press Fitu. Wiadomo że nie jest takt trwały i bezproblemowy jak wkręcany BSA. Ale bardzo dużo firm go stosuje. Bywa że coś skrzypi i do szału doprowadza. Ale taniej jest produkować niegwintowane mufy i nic na to nie poradzimy. Ja w swoim rowerze wybiłem miski BB30 i założyłem miski BSA z adapterem. Ale to trzeba wiedzieć o co chodzi. Większości użytkowników to nie jest potrzebne. Fabrycznie mu na pewno wszystko dobrze przygotują. Kolega, który składał szosę miał taki problem że mu źle przygotowali Press Fit i źle skręcili i trzeba było dodać trochę watów żeby rower jechał. Lipa. trzeba było przerabiać. Do takich rowerów, trzeba mieć już dobrego mechanika,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...