Skocz do zawartości

Jaka firma lepsza????


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich mam zamiar zakupić rower i proszę o pomoc. Zawęziłem swój wybór do 2-ch rowerów pierwszy to Canyon endurance cf slx disc 8,0 di2, a drugi to Specialized 2017 Roubaix expert udi2, oba bardzo mi się podobają byłem zdecydowany na Specializera ale mój znajomy zaproponował mi Canyona i też jest fajny proszę o Wasze opinie.

Odnośnik do komentarza

Jako właściciel sześciu rowerów Specialized i żadnego Canyona twierdzę że Specialized wygrywa :D

A jako właściciel Roubaix twierdzę że jest to zarówno świetny, mega wygodny jak i bardzo prestiżowy rower na którym wielokrotnie wygrywano najtrudniejszy wyścig klasyczny Paris - Roubaix. No i Speca jak rozumiem kupujesz na miejscu i gwarancję masz na miejscu. A Canyona zdalnie i gwarancja na ramę zdalna. Jeżdżę ze stałą grupą kumpli. Jest nas czterech. Trzech ma Roubaix, jeden Orbea :)

Odnośnik do komentarza

Jako właściciel sześciu rowerów Specialized i żadnego Canyona twierdzę że Specialized wygrywa :D

A jako właściciel Roubaix twierdzę że jest to zarówno świetny, mega wygodny jak i bardzo prestiżowy rower na którym wielokrotnie wygrywano najtrudniejszy wyścig klasyczny Paris - Roubaix. No i Speca jak rozumiem kupujesz na miejscu i gwarancję masz na miejscu. A Canyona zdalnie i gwarancja na ramę zdalna. Jeżdżę ze stałą grupą kumpli. Jest nas czterech. Trzech ma Roubaix, jeden Orbea :)

Niestety po speca musze jechac do Anglii bo można go dostać w dobrej cenie u siebie go nie kupię bo po 1 sze nie ma go w sklepie , a po 2 gie cena jest o połowę wyższa niż w Polsce także kosmos za to po Canyona musiałbym jechać do Niemiec także tak czy inaczej wycieczka murowana . Ciekaw jestem tylko czy będą chcieli mi cło władować czy przewiozę go jako swój własny już używany, może orientujesz sie jak to wygląda. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...