Skocz do zawartości

ROMET MUSTANG 29 1 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w związku z niewielką ilością Mustanga 29 1, postanowiłem zamieścić tę informację. Może komuś pomoże ;) Faktycznie rower jest niedostępny na stronach www, mimo iż wyświetla się, że towar jest dostępny. Przerobiłem kilka takich zamówień, których sprzedawcy nie zrealizowali ponieważ nie mieli na stanie roweru z własnej oferty ;) Z oficjalnej strony ROMETa spisałem nry tel. do sklepów mieszczących się w małych miejscowościach, w moim przypadku sprawdził się nr do sklepu, który nie ma strony www i nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej. Wsiadłem w auto i po 40 km. mam Mustanga 29 1 z ramą 19 cali. Jeśli ktoś jeszcze poszukuje "ostatniej" sztuki dla siebie, to warto podzwonić, tym bardziej, że ciężko znaleźć rower w zbliżonej cenie i z takim osprzętem ;)

Odnośnik do komentarza

Nie chcę otwierać nowego tematu, a moje pytanie jest pośrednio związane z tym powyżej.
Panowie jak to jest z tym Mustangiem, że niby nie jest już dostępny, a na allegro można spotkać parę aukcji (na kołach 27,5)? 
Czy chodzi tylko i wyłącznie o koła 29'' czy z tymi mustangami na 27,5'' jest coś nie tak?
I czy ewentualnie ktoś wie czemu na niektórych aukcjach piszą, że mustang posiada tylną przerzutkę SLX: 

(przykład: http://allegro.pl/romet-mustang-27-5-2017-rama-21-shimano-slx-i6833336931.html )

...podczas gdy w katalogach rometa na 2016 i 2017 nie było takiej specyfikacji?

 

Odnośnik do komentarza

wobo18 ja na swoim przykładzie zetknąłem się z problemem z dostępnością Mustanga na kołach 29"

Słyszałem też o problemach z dostępnością w wersji na kołach 27,5" Jeśli w ofercie jest SLX to chyba tylko na + ;) Rama 21" to już kawał maszyny. Ja przy swoich 183 cm wzrostu i długości nogi po wewnętrznej 86 cm w Mustangu na 29" kołach z ramą 19" mam już zdecydowanie górna granicę ze względu na geometrię ramy. Rower jest zdecydowanie godny uwagi chociażby ze względu na osprzęt. Do tej kwoty chyba nie znajdziesz nic lepszego. Ja zdecydowałem się na 29" koła ze względu na spory procent ścieżek rowerowych i odcinków szosowych po których jeżdżę za nim wjadę w teren.

Odnośnik do komentarza

Siedzialem na Orkanie 5. Całkiem sporo km. przejechałem turystycznym Wagantem. Oba z ramą 19" i kołami 28" i miałem jeszcze kilka centymetrów zapasu. 20" tez wydawał się dobrym rozmiarem. Nie przymierzałem się do Rambler'a, więc nie wiem jak byłoby w przypadku tej serii. Natomiast rama w Mustanach idzie lekko wygięta ku górze, dlatego też dla mnie 19" cali to max w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...