Skocz do zawartości

Używany rower Electra


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam prosić was o poradę dotycząca kupna roweru używanego. Ponieważ jestem laikiem, a informacji w internecie milion postanowiłam prosić o głos was. Dzisiaj na aukcji znalazłam rower Electra Twiggy w dobrej cenie (700 zł), a może bardziej w moim budżecie na pierwszy zakup. Czy wybór tego modelu to będzie dobra decyzja? Czy w ogóle Electra jest warta uwagi jeśli chodzi o miejski rower dla kobiety? Czy powinnam rozejrzeć się za inna firma? Pragnę nadmienić ze mam wątpliwości również ze względu na to że rower został przemalowany, a sam właściciel niewiele o nim wie.

Odnośnik do komentarza

Kluczowe pytanie to dlaczego był malowany. może się kolor nie podobał a może rama była spawana albo sprzęt skorodowany bo utopiony. Ryzyko.

To cruiser o specyficznej konstrukcji, suport wysuniety do przodu - podobno to wygodne, szczególnie dla ludzi z problemami ortopedycznymi. Podobno, nie jeździłem, ogłądałem kiedys i gadałem w Bydgoszczy w sklepie.

Ładny, ale raczej wokół komina, moim zdaniem jakoś dalej nie pojedziesz. I to jest sprzęt na płaskie tereny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...