Skocz do zawartości

Evado 4.0 i następca


busz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.

 

Moim obecnym rowerem jest Kross Evado 4.0 2015 dodałem jedynie torbę trójkątną na ramę i taką małą pod siodełko. Szału nie ma ale jeździ się przyjemnie. Chcę go oddać bratu, a sobie kupić rower przełajowy z wyższej półki. Jestem po zakupie ramy- wilier 101xb, teraz powoli rozglądam się za sztywnym widelcem i kołami 28", hamulce, manetki, korba i przerzutka przednia będą z grupy SLX, przerzutka tylna XT, a kaseta Ultegra, cały rower powinien ważyć poniżej 9kg, ale to jeszcze nic pewnego, wszystko wyjdzie w praniu. :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zasadniczo kierownica cx-a to baranek, ale nie jest to chyba tak oczywiste jak w szosówkach. Byli w historii przełajów mistrzowie, którzy jeździli na prostej kierownicy na zawodach! Sam rozważałem taki rower, właśnie z prostą kierownicą. Niestety nie ma na rynku takich modeli, albo jest mało i nie trafiłem. Zmiana z "baranka" na "prostą" to niestety też zmiana klamkomanetek, a może i mostka... Ja nie znam się zbyt na technicznych szczegółach, ale mogą być jeszcze inne niuanse.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...