Skocz do zawartości

Rower do 1500zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym sobie kupić nowy rower do 1500zł. Mam 182cm wzrostu. Bedee nim jeździł po drogach zjade nim do lasu po bezdrożach po jakiś szutrach, więc nie wiem jaki model byłby dla mnie dobry.

Chciałbym też się dowiedzieć za ile sprzedam mój stary rower kross hexagon v3 jest on w dobrym stanie oraz posiada cały nowy osprzęt hamulcowy, oraz wymieniony łańcuch. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dostaniesz od 450-600zł. Wystawiłbym za 580zł i sprzedałbym za 500zl gdy kupujący będzie się targował. Opisz na olx swoj model tzn. rozmiar ramy i kół, jaki jest osprzęt i stan + zdjęcia oczywiście.

 

Jeśli lubisz dłuższe trasy głownie po asfalcie to dobrze jest rozważyć rower szosowy, przełajowy, szutrowy, cross.

Czyli Szosa to lekkie koła i gładkie cienkie opony, które dają sporą przewagę na asfalcie, ale nie nadaje się do lasu, a jazda po scieżkach leśnych będzie raczej nieprzyjemna. Grawel, czy przełaj to taka szosa, ale ma cięższe i szersze opony. czyli kosztem wagi kół daje większe możliwości w terenie. Rower jest też nieznacznie cięższy od typowej szosy. Następnie mamy rower cross. czyki koła 28. takie same jak w szosie i przełaju. Cięzkie opony z delikatnym bieżnikiem (ale i tak lżejsze od opon MTB imniej bieżnika.) zwykła kierownica i amortyzator.

taki rower da większy komfort na bezdrożach i szutrach, ale będzie ważył ok 14kg i nie ma szans na asfalciez szosą. Sam zastanów się czego tak naprawde potrzebujesz, ewentualnie przetestuj gdzies różne typy. Ja osobiście dodam, że za 1500zl ciężko kupić szosę, czy przełaja (ewentualnie podstawowe modele w decathlonie). W tej cenie większy wybór jest w crossach. Kands maestro z allegro lub kellyc cliff 70. w tej cenie te rowery mają przyzwoity osprzęt, ale i tak w tej cenie są rowery z niskiej półki. proponowałbym jednak dołożyć trochę kasy i kupić unibike viper gts. za 2tys. to jeśli chodzi o crossy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...