Skocz do zawartości

GEKKO FLOW STR/CENTURION BACKFIRE 400/Haibike Power SL


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli rower ma być na krótkie przejażdżki to nie musi mieć wysokiej grupy osprzętu. Wystarczy Acera bądź nawet Altus. Dzięki temu przy naprawie/wymianie zapłacisz mniej. Jeśli ma być lekki to proponuję ze sztywnym widelcem. Amortyzowany w tej cenie będzie tylko zbędnym balastem. 

Możesz poszukać nowych ze stajni Lazaro/Spartacus/Kands/Decathlon (pisał już @krzysiekw) lub używkę. Za nowym przemawia gwarancja, a przy planowanych przebiegach (przejażdżki), posłuży kilka lat. Nie wiem w jakim terenie chcesz jeździć ale ostatnie dwa przykłady to rowery MTB? Może lepiej poszukaj coś z rowerów cross-owych.

Jeśli totalnie nie znasz się na rowerach to poszukaj porad u Łukasza, bądź u innych na YouTubie. Zasięgniesz wiedzy. Będziesz w stanie dokładniej określić jaki typ roweru potrzebujesz i z jakim osprzętem.

Z tych dwóch podlinkowanych, drugi wygląda ciekawiej ale na Allegro możesz mieć tego typu rower znacznie taniej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o kupowanie rowerów używanych to nie kupowałbym czegoś u handlarza którzy zupełnie co innego ma na zdjeciach a co innego w opisie. Dotyczy to tej aukcji Gekko. rzekomo GT która się zakończyła.

 

Jeśli chodzi o drugi rower Specialized Rockhopper to rower wygląda na niemal nieużywany. Jak to w Specialized rama jest dobra i wytrzymała. Amortyzator jest niższej klasy ale do rekreacji da spokojnie radę. Osprzęt podstawowy ale też da radę. Rozsądne koła. Bardzo porządne opony i widać że niezniszczone, sam jeżdżę na tym samym modelu. Wygląda więc że mimo że używany nie wymaga wkładu finansowego. Ponegocjowałbym przez telefon na 1200. Może da radę.

 

Ja teraz kupuję inny rower Specialized, który właściciel wystawił za 2600 ale że wiedziałem o fakcie że rower w tej cenie próbuje sprzedać od dłuższego czasu, po negocjacjach ustaliliśmy cenę na 2000.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...