Skocz do zawartości

GEKKO FLOW STR/CENTURION BACKFIRE 400/Haibike Power SL


Rekomendowane odpowiedzi

hej to ma być rower dla typowego amatora. Przejechać się z dziećmi. Przejechać się gdzieś rekreacyjnie itp. Nie chce roweru za 10 tysięcy bo i tak tego nie poznam. Szukam jakiegoś używanego, w tym wypadku chodzi o allegro bo chce go kupić na raty ( stąd ten portal). Ostatni rower ukradli mi skurwysyny z podwórka. Dlatego z zamiarem kupna zwróciłem się tu o pomoc. Chce żeby był w miarę lekki i lekko chodził. Pamiętam rowery dorzucane do maklesu z jajkami. Chciałem za niego dać 1000 zł - + 200 stąd takie moje typy. Chyba, że proponujesz coś innego.   

Odnośnik do komentarza

Ja nic specjalnie nie proponuję bo za takimi się nie oglądam. Kupiłem dziecku podobny jak te ze zdjęcia za który dałem 600 zł. Więc wyceniam ich wartość na 700-800. Ale kolega kupił na Allegro bardzo wypasionego crossa Scotta na SLX za 1300 zł. Trzeba polować. Pytanie co znaczy w miarę lekki i lekko chodził. Nowy rekreacyjny mający ręce i nogi kupisz za 1500. Np Spartakus cross na Shimano Alivio.

Odnośnik do komentarza

Czesc wez sobie koło 29 cali bo 26 cali to przeszlość juz nawet producenci roweròw odeszli od produkowania rowerow 26" tylko produkują koła 27,5" I 29" a teeaz jeszcze weszly opony 27,5+ I 29+ roznia sie tym ze jest opona szersza ma np 2,5 " szerokosci czyli po prostu szersze opony są.Doradził bum Ci na temat roweru ale nie ma dla mnie sensu kupowania roweru 26" bo ich praktycznie znikoma czesc ludzi jezdzi na nich ja takiego roweru nie widze sensu kupowac.

Odnośnik do komentarza

pisałem wyżej:) ma być rower dla typowego amatora. Przejechać się z dziećmi. Przejechać się gdzieś rekreacyjnie itp. Nie chce roweru za 10 tysięcy bo i tak tego nie poznam. Szukam jakiegoś używanego, w tym wypadku chodzi o allegro bo chce go kupić na raty ( stąd ten portal). Ostatni rower ukradli mi skurwysyny z podwórka. Dlatego z zamiarem kupna zwróciłem się tu o pomoc. Chce żeby był w miarę lekki i lekko chodził. Pamiętam rowery dorzucane do maklesu z jajkami. Chciałem za niego dać 1000 zł - + 200 stąd takie moje typy.

Odnośnik do komentarza

 Technicznie nr.1 wypada lepiej,przynajmniej na papierze.Zastanawia mnie tylko błąd w tytule aukcji.Stoi tam że to rower na kołach 27.5 i Altusie a w opisie pod spodem jest już Deore i kółka 29 - gość nie wie co sprzedaje? Inna jeszcze kwestia to kupowanie roweru używanego.Piszesz że się na rowerach nie znasz,a taki rowerek najlepiej jednak obejrzeć osobiście lub z kimś kto się zna.W innym wypadku ryzykujesz że oprócz tego co zapłacisz za rower dodatkowo trzeba będzie wyłożyć kasę na ewentualne naprawy.Z resztą podobno kupując używkę trzeba się liczyć z dosyć szybkimi wydatkami bo mało kto sprzedaję rower w ''stanie idealnym'' jak to nieraz opisują.Sami sprzedający z tych dwóch aukcji które podlinkowałeś też zbyt dobrych opinii nie mają.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...