Skocz do zawartości

Zniszczona śruba sterowe


Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj kluczem imbusowym jak będzie przeskakiwał to może spróbuj torxem a jak nie pójdzie tak po dobroci to weź imbusa niech Ci go ktoś napika czyli przyspawa do śruby i wtedy na pewno pójdzie. Inne pomysły nie przychodzą mi do głowy. Ja przynajmniej bym tak zrobił i oczywiście jak odkręcisz śruba w złom i założyć nową tylko przeczyść w środku wszystko bo może być zardzewiany środek. 

Odnośnik do komentarza

Tak na marginesie, to uwielbiam takich domorosłych Januszy-mechaników, którzy gdy nie mają pod ręką odpowiedniego narzędzia, biorą co im w rękę podejdzie.

 

I potem słychać o odkręcaniu suportu na łożyskach zewnętrznych kluczem francuskim, centrowaniu kół kombinerkami i innych dziwnych wynalazkach.

 

Dobrze, że udało Ci się odkręcić :)

Odnośnik do komentarza

Hej Łukasz trochę skrajny podałeś przypadek tu sytuacja jest klarowna jeżeli ktoś wcześniej zjechał kluczem imbusowym łeb śruby to wiadomo że lepiej go odkręcić torxem bo jakiś mądry gość przed nami to przerobił. Takim tokiem rozumowania idąc to najlepiej nie ruszać nic i siąśc i się rozpłakać. Ja szanuje ludzi którzy się pytają i myślą jak to odkręcić to znaczy że są oni myślący a nie przy pierwszym podejściu do odkręcenia śruby siadają i się tylko rozpłakać pozostaje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...