Skocz do zawartości

Zakup roweru elektrycznego


edekuk

Rekomendowane odpowiedzi

(12 październik 2016 - 08:55 ) delete.png

Witam! Proszę o info.Jestem emerytem,dużo jeżdżę rowerem,jest to damka miejska polska,z trzema biegami,czasami brakuje siły by dotrzeć do celu i zamarzył mi się rower ze wspomaganiem elektrycznym.Mam do wydania około 2500 zł i dwie opcje;kupić nowy rower niemieckiej firmy MIFA cena około 2500 zł na allegro czy za taką samą kwote kupić używany rower holenderski np. gazelle. Dięki bardzo za informacje na ten temat,jestem nowy na forum.

Odnośnik do komentarza

Mifa nie znam, ani żadnego dobrego producenta do tej kwoty.

 

Jeśli chodzi o używane holendry, to ok, ale licz się z tym, że na 99% akumulator będzie do wymiany. Z samą wymianą nie powinno być problemu, bo chyba wszyscy poważniejsi producenci już nie wymagają od kilku lat wprowadzenia numeru seryjnego do komputerka sterującego elektroniką (miało to ponoć utrudnić sprzedaż kradzionych rowerów, a tylko utrudniało serwis poza autoryzowanym dystrybutorem), ale np. do Gazelle nowy akumulator to jakieś 100 Euro (Innergy). Na plus, że można go dostać u polskich dystrybutorów. Względnie kombinować z zamiennikami, zerknij także na to forum:

http://forum.arbiter.pl/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...