Skocz do zawartości

Suport do korb deora


Rekomendowane odpowiedzi

Witam obecnie mam korby truvativ firex są to już drugie te korby w moim rowerze i znów ten sam problem odkręcająca się lewa korba tym razem nie mam zamiaru wydawania pieniędzy na isis żeby po dwóch miesiącach znów je wymieniać.Chcę przejść na korby shimano dokładnie tak jak w tytule deore,mam zamiar kupić te http://allegro.pl/shimano-deore-korba-fc-m615-175mm-38x24-promo-48-i6404794224.html.Moje pytanie czy wytrzymają jazdę w downhillu lekkim na razie.I jaki support kupić do nich.Chyba że macie jakieś pomysły na naprawę tamtej korby   :)

Odnośnik do komentarza

Kolega miał jakieś Truvativy i też się w kółko jedna odkręcała. Spece twierdzą że najlepszy stosunek jakości do ceny ma korba SLX. Akurat kupił ją ten kolega od Truvativa i ja również. Jak wymieniałem zajechane i trzeszczące korby SRAMa na GXP też wymieniłem na SLX FC M675. Kupiłem zestaw z supportem. Nie wiem czy warto dołożyć od Deore do SLX ale że cały rower mam na SLX+XT to Deore do kompletu mi nie pasowało. Support Deore kosztuje w Bikestacji 43 zł więc razem masz 262 plus wysyłka. SLX 379 plus wysyłka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...