Skocz do zawartości

Proszę o poradę co wybrać...


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę Ci urósł budżet, ale to dobrze :)

Mogę nie być wiarygodny i bezstronny ;)  :D bo jakoś sfiksowałem ostatnio  na punkcie marki Giant. 

I idąc w tym kierunku jest sporo fajnych maszyn, najtańszy z lekkim widelcem to Escape 1 rocznik 2016 można mieć już w granicach 2000-2200 zł.

Fajne są Anyroad, Fastroad ja mam Toughroad-a i polecam.

Z używanych można znaleźć fajnego Seek-a. 

Ato jest wspomniany escape:Escape1-West_Black.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

OFF Topic

 

Faktycznie  w tej cenie również uważam, że warto się zastanowić nad tym modele, poza tym na pewno zapadła już decyzja więc koniecznie daj znać na co padł wybór oraz czy jesteś zadowolony, będziemy czekać na Twoją odpowiedź na forum :)

 

Uwielbiam takie wpisy ;) Tak się zastanawiam czy nie pisze je ta sama osoba dla kilku sklepów. Bo raz na jakiś czas ktoś wpada, leci po dziesięciu wątkach, raz nazywa się SklepBiker, potem jakiś RexSport czy jakoś tak. Nie znam się na mareketingu szeptanym ale pewnie jak co tydzień obleci paredziesiąt for to pewnie parę groszy na tym przytuli. Co myślicie?

 

@Jeden

Napisz może w opisie swojego profilu "Fan Giant" czy jakoś tak i jak masz możliwość to bądź na bieżąco z ich ofertą. To jest przydatna informacja. Ja sobie chyba musze napisać "Fan Specialized" bo jest to moja ulubiona marka z której produktami jestem zawsze na bieżąco. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Podepnę się do tematu aby nie zaśmiecać forum. Przymierzam się do kupna pierwszej szosówki (cena około 3000) ale moja wiedza jest na razie dosyć mała więc przyda się opinia bardziej doświadczonych. Poszukałem co w takiej cenie można dostać i na razie wybrałem Tribana 540 https://www.decathlon.pl/triban-540-2016-id_8350480.html Widziałem, że dużo osób dobrze ocenia stosunek jakość/cena w przypadku Tribanów. Jak to się ma w przypadku modelu 540, warto kupować?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...