Greg29 Opublikowano 7 Maja Opublikowano 7 Maja Hm, w tych moich szwy też nie są piękne ale też nigdy nie zwracałem na nie uwagi bo ich po prostu nie czułem W tej z Deca ładniej niż w tej Craft 😁
Chertan Opublikowano 8 godzin temu Opublikowano 8 godzin temu W kwestii oddychalności to w odzieży trekingowej/wysokogórskiej bardzo popularne są podkoszulki z siateczki propylenowej tak jak np. norwerska marka Brynje https://www.4camping.pl/p/meska-koszulka-brynje-of-norway-super-thermo-shirt-w-inlay/ Bielizna propylenowa jest stosowana na wyposażeniu wielu armii, np jako standardowa 1 warstwa w amerykańskim systemie ubioru warstwowego Extreme Cold Weather System Nie wiem czy ktoś to testował na rowerze, podobno świetnie oddycha, ale mocno capi po każdym wysiłku Z opisu na stronie producenta wynika też, że z uwagi na mniejsza ilość materiału i konstrukcję jest lżejsza niz inne potówki i ma być mniejsze ryzyko obcierania skóryeBrynje mam 2 golfy polipropylenowe kupione z 20 lat temu, mam nadal, nieco rozciągnięte, ale używam, głównie jesień i zima, na nartach albo pod kurtkę na rowerze. Sam materiał mimo pewnie stu kilkudziesięciu prań nie jest zniszczony. To nie jest potówka. Włókna są raczej grube, nie to co w klasycznych potówkach. Natomiast zupełnie nie mam problemu z zapachami, więc nie wiem skąd ta zła opinia. Wysłane z mojego PTP-N49 przy użyciu Tapatalka
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się