Skocz do zawartości

Wygodna potówka 🤔


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hm, w tych moich szwy też nie są piękne ale też nigdy nie zwracałem na nie uwagi bo ich po prostu nie czułem

spacer.png

spacer.png

W tej z Deca ładniej niż w tej Craft 😁

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W kwestii oddychalności to w odzieży trekingowej/wysokogórskiej bardzo popularne są podkoszulki z siateczki propylenowej tak jak np. norwerska marka Brynje
https://www.4camping.pl/p/meska-koszulka-brynje-of-norway-super-thermo-shirt-w-inlay/
 
Bielizna propylenowa jest stosowana na wyposażeniu wielu armii, np jako standardowa 1 warstwa w amerykańskim systemie ubioru warstwowego Extreme Cold Weather System
 
Nie wiem czy ktoś to testował na rowerze, podobno świetnie oddycha, ale mocno capi po każdym wysiłku
Z opisu na stronie producenta wynika też, że z uwagi na mniejsza ilość materiału i konstrukcję jest lżejsza niz inne potówki i ma być mniejsze ryzyko obcierania skórye
Brynje mam 2 golfy polipropylenowe kupione z 20 lat temu, mam nadal, nieco rozciągnięte, ale używam, głównie jesień i zima, na nartach albo pod kurtkę na rowerze. Sam materiał mimo pewnie stu kilkudziesięciu prań nie jest zniszczony. To nie jest potówka. Włókna są raczej grube, nie to co w klasycznych potówkach. Natomiast zupełnie nie mam problemu z zapachami, więc nie wiem skąd ta zła opinia.

Wysłane z mojego PTP-N49 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...