Skocz do zawartości

Rower uniwersalny [Trekking vs Cross]


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Locomotiv21 napisał(a):

Tu jest fajny patent na mocowanie lokalizatora Aliexpress

Do tego trzeba dokupić lokalizator, np. taki  - powinno działać z Huaweii

 

Zajebiste, siadam i drukuje na drukarce, w poniedziałek zamówię air, w sensie samsung taga i będę testował. 

Wydaje mi się, że aluminium zadziała jak klatka faradaya i nic z tego nie wyjdzie, ale zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Locomotiv21 napisał(a):

Tu jest fajny patent na mocowanie lokalizatora Aliexpress

Do tego trzeba dokupić lokalizator, np. taki  - powinno działać z Huaweii

 

lokalizator Samsunga nie działa z Huawei a tylko i wyłącznie z telefonami Samsung przynajmniej tak na stronie internetowej pisze, kupiłem i nie chciał się połączyć z Huawei P30 PRO ale zamówiłem z notione dokładnie taki https://notione.com/sklep/lokalizator-notione-go?srsltid=AfmBOoo32Z9RVcNQg9k4aDXHN4K76K9D8zTA5gUEPW7K__7oMCQ_BGcM

 

Odnośnik do komentarza

Miałem pierwszą generację tego lokalizatora do Samsunga (z telefonem Samsunga) i działało to tak sobie, to nie jest tak, że pokazuje lokalizację "na żywo" 

Zasada działania była taka, że jeżeli w pobliżu lokalizatora był ktoś z telefonem Galaxy wtedy urządzenie przekazywało lokalizację natomiast czasami nie pokazywało lokalizacji przez kilka dni bo w pobliżu nie było nikogo z telefonem Galaxy albo zasięg lokalizatora był zbyt słaby.

Tu znalazłem lokalizator na Androida ale tego nie testowałem

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Locomotiv21 napisał(a):

Miałem pierwszą generację tego lokalizatora do Samsunga (z telefonem Samsunga) i działało to tak sobie, to nie jest tak, że pokazuje lokalizację "na żywo" 

Zasada działania była taka, że jeżeli w pobliżu lokalizatora był ktoś z telefonem Galaxy wtedy urządzenie przekazywało lokalizację natomiast czasami nie pokazywało lokalizacji przez kilka dni bo w pobliżu nie było nikogo z telefonem Galaxy albo zasięg lokalizatora był zbyt słaby.

Tu znalazłem lokalizator na Androida ale tego nie testowałem

Właśnie od tego producenta zamówiłem lokalizator jak dojdą i przetestuję dam znać jak działa 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...