Skocz do zawartości

Klocki V-brake i hamulec Cantilever.


Rekomendowane odpowiedzi

Klocki możesz zamontować jakie tylko chcesz. Natomiast sugeruję zmianę tych śmieciowych canti na których można się zabić na mini v-brake. Ja mam tak w przełajówce i nastąpiła dramatyczna poprawa siły hamowania. Komplet przód-tył w Decathlonie 100 zł:
https://www.decathlon.pl/p/hamulce-v-brake-mini-rx1/_/R-p-197676

Co prawda mam inne z przodu, inne z tyłu ale to bez znaczenia. Jak ktoś chce mieć z nimi pełne błotniki to trzeba kupić mini v-brake z ramionami 90 mm.

Brak opisu.

Brak opisu.

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, jajacek napisał(a):

Klocki możesz zamontować jakie tylko chcesz. Natomiast sugeruję zmianę tych śmieciowych canti na których można się zabić na mini v-brake. Ja mam tak w przełajówce i nastąpiła dramatyczna poprawa siły hamowania. Komplet przód-tył w Decathlonie 100 zł:
https://www.decathlon.pl/p/hamulce-v-brake-mini-rx1/_/R-p-197676

Co prawda mam inne z przodu, inne z tyłu ale to bez znaczenia. Jak ktoś chce mieć z nimi pełne błotniki to trzeba kupić mini v-brake z ramionami 90 mm.

Brak opisu.

Brak opisu.

Pomysł może i dobry, ale rower warty może z 100-200 PLN, więc ładowanie w niego części, które przekraczają jego wartość, to teoretycznie lekki przerost formy nad treścią. 😉

Do ceny ww. hamulców dorzuć linki, manetki. 😉

Mam błotniki, więc pewnie musiałbym wymienić na normalne Vki.

Poza tym zastanawiam się, jeśli ew. bym wymienił opony z 1.95 na 1.75 (), czy kupić cos pokroju Kheda Khan, czy, np. CONTINENTAL Ride Tour, które już tanie nie są. Jeśłi juz to zależałoby mi na tym, żeby nie były za bardzo bezbieżnikowe. 😉

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...