Skocz do zawartości

[Pomoc w zakupie] Merida Reacto 300


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Bardzo proszę Was o rady odnośnie oferty: https://www.olx.pl/d/oferta/merida-reacto-300-w-rozmiarze-m-l-CID767-IDRY6nK.html

Szukam szosy do jazdy w triathlonie. Mój budżet to tak około 2 500 zł właśnie. Założenie jest takie, żeby kupić rower na przetrenowanie okresu do zawodów, w sezonie 1-2 starty na sprint/ćwiartkę i na kolejny sezon uzbierać większą sumę aby kupić lepszą maszynę. Nie jest to moja pierwsza szosa, wcześniej jeździłem na Romecie Huraganie 2023 ale byłem zmuszony go sprzedać (długa historia). Chciałbym wiedzieć czy cena Meridy jest adekwatna do stanu. Niestety nie znam przebiegu roweru ani jego rocznika. Na pokładzie tiagra z korbą FSA. Koła zmienione z fabrycznych na Vision Team 35. 
Wszelkie sugestie około zakupowe będą dla mnie bardzo cenne. Dzięki!

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem warty, zbijać się zawsze opłaca. Po zdjęciach nie widać jak mocno jest napęd zużyty, czy nie ma żadnych wad itp. Jeśli na żywo będzie ok, będzie trzymał kierunek jazdy przy jeździe bez trzymania, jeśli kaseta przyjmie nowy łańcuch (można albo jechać z nowym łańcuchem albo z przymiarem), to moim zdaniem warto. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...