Skocz do zawartości

Który rower lepszy do 1200 zł max


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, na wstępie chciałbym wszystkich serdecznie powitać. Przymierzam się do zakupu roweru, który będzie mi służył do dojazdów do pracy i rekreacyjnej jazdy po leśnych i polnych ścieżkach dla gościa o wadze 85 kilo ( z zamiarem zrzucenia :D). Znalazłem dwa rowery:

Kross Hexagon X1 za 1099 zł

Kellys Viper 10 za 1119 zł

 

I teraz pytanie do znawców tematu, który rower jest lepszy? Od razu nadmienię, że w grę nie wchodzą sklepy internetowe tylko zakup na miejscu nowego roweru. Nie jestem jakiś wymagający w sprawach rowerów jeździłem dość długo na no- name góralu i dawał rade przez wiele lat (a muszę powiedzieć, że jedyne co przy nim robiłem to pompowanie i zakładanie łańcucha) ;) Mam wrażenie, że Kellys byłby lepszy ( no i ma możliwość przedłużenia gwarancji na ramę do 5 lat). A i jak myślicie rozmiar ramy dla mnie jaki byłby odpowiedni mam 178 cm wzrostu i 82 cm do kroku. 

 

Za wszelkie odpowiedzi bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedź tak pomyślałem i doszedłem do wniosku, że byłbym w stanie dołożyć 300 zł, aby kupić jakiś solidniejszy rower tylko w takim przypadku już by wchodziła w grę sprzedaż internetowa. Znalazłem rower

http://allegro.pl/2016-king-of-the-road-lazaro-integral-v3-alivio-i6357674311.html?reco_id=422fdc27-502a-11e6-bbc0-56847afe9799&ars_rule_id=201&bi_s=archiwum_allegro&bi_m=reco&bi_c=Product&bi_s=archiwum_allegro&bi_m=Reco&bi_c=Product&bi_term=Sport+i+Turystyka-3919_Rowery+i+akcesoria-16414_Rowery-16420_Crossowe-125055

 

Co o nim sądzicie? Czytałem, że te rowery są naprawdę dobre jak na tą cenę czy też tak uważacie?  Nie chciałbym przepłacić fajnie jakby rower trochę mi posłużył ;) No i czy ktoś kupował coś od tego allegrowicza bo niby wszystko ok ale coś mi tu nie pasuję ;D Stronka internetowa jakaś taka przestarzała ;D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...