Skocz do zawartości

MTB do 3k. Rekreacja. 168 cm / 74 cm.


Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Już odpuściłem temat crossa, bo jednak wolę MTB.

Tu jest problem, bo nie mogę znaleźć u siebie nic sensownego na 168 cm wzrostu i nogę 74 cm.

Już zamówiłem i przymierzyłem Indiana na deore, jednak w moim przypadku rama 19, koło 29 i opona schwalbe Smart sam to stanowczo za dużo.

Poradzicie coś w budżecie do 3k na ramie 17/18". U mnie nic sensownego nie ma.

Edit.

Mogę obejrzeć używkę Merida Big Nine 60 rama M17 za 2100. Warto za taką kwotę się zainteresować?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, pandarek napisał(a):

Rockrider 540 expl. ciut ponad budżet. Ja trafiłem za 3199zł.
Mam 170 cm, żona 164, oboje nim jeździmy, rama M.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Wezmę pod uwagę. Słyszałem już o nim, tylko muszę się wybrać do Decathlonu i przymierzyć.

Jedna rzecz która mnie martwi, to obawiam się że jeden blat z przodu to dla mnie za mało na miasto.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, jajacek napisał(a):

Nie ma żadnego przyzwoitego nowego MTB poniżej 4k. 
Za 3k kupisz używkę typu Kellys Gate 30, bardzo przyzwoity rower albo Indiana Storm X7 czy X8.
Rockrider EXPL 540 jest teraz za 3400.  Szału nie ma ale zbliża się do przyzwoitości. Chyba nie ma nic lepszego w tych peniądzach. Dobra rama i amor powietrzny. Reszta jako-tako

To w moim budżecie nie patrzeć nawet na taką Merida Big Nine 60, czy Focus Whistler 3.8 (są nowe do kupienia za ok 2700-2800)

Odnośnik do komentarza

Byłem, mierzyłem i wiem teraz jeszcze mniej.

Jeździłem:

1. Cannondale Trail 5 - generalnie spoko. Wrażenia jak na Indiana x-pulser 5.9 za 2400 zł.

2. Rockrider 540 Explore - wyposażenie super, ale jakoś w ogóle się nie polubiliśmy. Nie pasuje mi kształt ramy, pozycja. Coś z nim nie tak.

3. Trek Marlin 5 - nie wiem czemu, ale super rama, kształt pozycja. Tylko ta cena 3100 zł za takie marne wyposażenie. Toż Marlin 7 był do kupienia za 2700.

W związku z powyższym będę wybierał chyba między Indiana x-pulser 5.9 lub Focus Whistler 3.8

Focusem nie jeździłem więc w razie co będzie kupno i zwrot.

Nie wiem tylko czemu ten Trek mi tak podpasował ?

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...