Skocz do zawartości

SENSA Romagna Disc SLE


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

chciałbym kupić nowy rower szosowy do amatorskiej jazdy po drogach asfaltowych (do szutrów mam inny rower). Niestety, mam już 50 lat i nie mogę powiedzieć o sobie, że jestem super wysportowany i rozciągnięty. Poprzez jazdę na rowerze chciałbym raczej swoją kondycję poprawić. Dlatego proszę o opinię czy rower SENSA Romagna Disc SLE będzie dla mnie właściwy. Jeśli nie, to jakie modele byłyby godne rozważenia ?

Odnośnik do komentarza

Technicznie jest to przyzwoity rower. Geometrycznie też jest stosunkowo spolegliwy więc nie powinien za bardzo nadwyrężyć kręgosłupa. Dobry rower na początek.

Można kupić rowery bardziej komfortowe ale używane. Np. Specialized Roubaix czy Trek Domane. Przy czym jak jeździsz godzinę czy półtorej, nie ma to aż takiego znaczenia. Dopiero jak się jeździ po powiedzmy 100 km czy po drogach gorszej jakości, to te szczegóły zaczynają mieć znaczenie. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, jajacek napisał(a):

Technicznie jest to przyzwoity rower. Geometrycznie też jest stosunkowo spolegliwy więc nie powinien za bardzo nadwyrężyć kręgosłupa. Dobry rower na początek.

Można kupić rowery bardziej komfortowe ale używane. Np. Specialized Roubaix czy Trek Domane. Przy czym jak jeździsz godzinę czy półtorej, nie ma to aż takiego znaczenia. Dopiero jak się jeździ po powiedzmy 100 km czy po drogach gorszej jakości, to te szczegóły zaczynają mieć znaczenie. 

Dziękuję za odpowiedź, przeglądam jeszcze rowery używane ale nie jestem specjalistą i trochę obawiam się "wpadki technicznej"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...