Skocz do zawartości

Manetka do amortyzatora Rock Shox


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, kupiłem amortyzator Rock Shox Recon z manetką na kierownicę. Jest to manetka z dwoma dźwigniami: z lewej mocowana nad z prawej strony pod kierownicą.  Chcę ją zamontować z lewej strony. Niestety jest tak duża, że nie pasuje, bo zabiera miejsce na manetkę przerzutki (przedniej). Kiedyś miałem Suntour'a i tam była taka fajna wąska manetka. Widziałem podobne na alledrogo po ok 70zł. Pytanie: czy one będą pasować? Ktoś po zakupie wystawił opinię że ciąg manetki jest inny niż wymaga RS i nie działa. Czy Rock Shox ma w ofercie jakieś wąskie manetki, takie gdzie on/off znajduje się w tej samej linii tyle że w pionie (jak wspomniany wcześniej  dla  Suntour).

Drugie pytanie: jak pozycjonujecie przewód hamulca przedniego: ściśle opiera się na rurze amora poniżej śrubki blokującej czy zostawiacie nieco przestrzeni?

Trzecie pytanie: chciałbym zamontować taki krótki błotnik na amor by nieco ochronić lagi amortyzatora. Czy ktoś stosował taki patent? Wiem że są błotniki przypinane trytytkami, ale może ktoś znalazł dedykowany do tego amortyzatora - czyli lepiej dopasowany.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...