Skocz do zawartości

Northec db XT czy tabou flow 6.0


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry . Bardzo długo się zastanawiałem nad wyborem roweru crossowego wybrałem krossa evado 9.0 ale niestety jest nieosiągalny. W końcu zdecydowałem się na coś z tej dwójki northec db XT albo tabou flow 6.0. Glównie będę jeździł do pracy , i w weekendy wycieczki poza miasto , ulica, ścieżki rowerowe ,las . Proszę o poradę kogoś kto zna się na osprzęcie i charakterystyce roweru o radę który rower wybrać . Z góry dziękuję 

Odnośnik do komentarza
  • Suro zmienił(a) tytuł na Northec db XT czy tabou flow 6.0
1 godzinę temu, Suro napisał(a):

Dzień dobry . Bardzo długo się zastanawiałem nad wyborem roweru crossowego wybrałem krossa evado 9.0 ale niestety jest nieosiągalny. W końcu zdecydowałem się na coś z tej dwójki northec db XT albo tabou flow 6.0. Glównie będę jeździł do pracy , i w weekendy wycieczki poza miasto , ulica, ścieżki rowerowe ,las . Proszę o poradę kogoś kto zna się na osprzęcie i charakterystyce roweru o radę który rower wybrać . Z góry dziękuję 

Nie idź tą drogą. Dlaczego uparłeś się na rower crossowy ? Tyle ciekawych, markowych, na przyzwoitszym osprzęcie jest marek z dwoma blatami z przodu. Fakt, kierownica wydźwignieta na mostku bardzo wysoko, więc będzie sie jechało jak na krześle, ale nic poz tym, na czym można oko oprzeć. Wypuścili porządny Cube Aim SLX white'n'blue'n'red 2023.

Odnośnik do komentarza

Z tych dwóch wziąłbym ten tańszy, bo osprzęt (mówię o przerzutkach i kasecie) Deore. Chociaż, czy ten tańszy też jest warty tej ceny? Jednak poczekajmy na Jacka i Oskara, bo pewnie napiszą, że kijowy amortyzator i słabe hamulce. ?

Do takiej jazdy jw. wymieniłeś, myślę, że wystarczający, a nawet aż nad to. ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...