Skocz do zawartości

Brno > Wiedeń > Linz > Munchen > Genewa > Marsylia - 08.2023 Chętni??


Rekomendowane odpowiedzi

Bilety po Polsce teraz np. do Bielska Białej chodzą od 60 do 80zł już z wliczonym rowerkiem jakby co (Koleo Regio). 
W Czechach poszły właśnie w górę, było 34zł za odcinek z Ostrawy do Brna, jest aktualnie coś koło 70zł bo sezon. 
Austrię na upartego też można załatwić w 70% z OBB, bileciki 34 euro za odcinek Wiedeń > Lienz.  Dalej nie warto bo jest fajnie. 
 

Ale chętnych tuuuu hahah cieniasy :D 

Odnośnik do komentarza

To żartobliwe przecie podejście, wszak stwierdzam że kolana na samą myśl zaczynają większość boleć. Ja nic złego krzycząc "cieniasy" na myśli nie miał, przecieeee wiecieeee ;)  Mam tu takiego jednego, co chętny był bo w wakacje nie ma co robić, lecz nie znał szczeg. na temat wycieczki, przybył do mnie zatem trasą Parczew>Warszawa (w 7 ratach, wyjechał 4:30, przyjechał lekko po 19) i zdębiał na miejscu, gdy mu mapkę wycieczki pokazałem :))))  Stary znajomy, wpadł w odwiedziny i na kawę, ciekaw był, jaka to ta dłuuuuga wycieczka. No i teraz musi nerwosol popijać. 

Ciekaw jestem, czy obliczenia mi się sprawdzą. Ostatnio testowałem pupsko na odcinku Gdańsk>Warszawa. Pośladki mnie bolą dopiero po równych 4 godzinach jazdy ze średnią 18km/h, wymagam wtedy 20-30min połazić, zazwyczaj pcham rowerro. Następnie, ponowne szczypanko w zadek mam po kolejnych ale już 3 godzinkach. Wtedy, kolejne 20-30min pieszo no i na dobitkę robię jeszcze równo 3h. 
Policzyłem sobie, wyszło mi 10 godzin jazdy i około 181,36km.  Ja to uznaję za cienki wynik, żal mi siebie i nie wiem co zorbić, aby przekroczyć 250. Możliwe to?  Na szczęście, trasa testowa robiona na uszkodzonym napędzie, bardzo łudzę sie że nowe 7 biegów odmieni mój los. 

Ps. kumpel uznał mnie za debilątko
...czego osobiście nie rozumiem... 

Przecież, trasa nie jest ciężka, no długa, ale wykonywalna. 75% to PKP a reszta rowerro, nie wiem w czym ludzie problem widzą. W spaniou w namiocie? Przecież, to wakacje, urlop ma być. 

 


 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...