Skocz do zawartości

Rower Do ścigania amatorsko w terenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , proszę o pomoc w sprawie zakupu roweru do jazdy w terenie i ścigania się MTB , chciałbym zacząć przygodę z rowerem w terenie do tej pory tylko szosa była i zawody triatlonowe a chciałbym spróbować innej przygody , szukam roweru około 4-7 tys , znalazłem rower Cube Reaction C:62 Pro 29 i jestem ciekawy waszej opinii czy na początek brykania w terenie to jest dobry wybór , dziękuje za pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Robertka75 napisał(a):

Witam wszystkich , proszę o pomoc w sprawie zakupu roweru do jazdy w terenie i ścigania się MTB , chciałbym zacząć przygodę z rowerem w terenie do tej pory tylko szosa była i zawody triatlonowe a chciałbym spróbować innej przygody , szukam roweru około 4-7 tys , znalazłem rower Cube Reaction C:62 Pro 29 i jestem ciekawy waszej opinii czy na początek brykania w terenie to jest dobry wybór , dziękuje za pomoc 

 

Jest spoko. Za ile masz go do kupienia? Rower nowy czy używany? 

Odnośnik do komentarza

Za 5k rok 2019. Taka specyfikacja : Cube Reaction C:62 Pro 29 carbon 2019. Rozmiar według producenta 21''. Napęd 1 x 12. Materiał Ramy Karbon. Koła 29. Waga 11.9 kg . Specyfikacja: Rama: C:62 Monocoque Advanced Twin Mold Technology, ARG2, Tapered Headtube, PressFit Boost BB, Integrated Cable Routing, Boost 148, Dropper Post Ready Rozmiar: 21" Widelec: RockShox Judy Silver TK Air, 15x110mm, 100mm, OneLock ( PO SERWISIE ) Stery: FSA Orbit I-t, Integrated, Top 1 1/8", Bottom 1 1/2" Mostek: PRO Kierownica: 2 Enlee V12, 740mm Gripy: Ergon. Przerzutka tył: Sram GX Eagle™, 12-Speed Manetki: Sram GX Eagle™ Trigger Hamulce: Shimano MT-500, Hydr. Disc Brake (180/160) Korba: Sram Stylo Eagle™ DUB, 32T, Boost, 175mm Łańcuch: Sram GX Eagle™ ( NOWY ) Kolor: carbon´n´blue Kaseta: Sram , PG 1210 11-50T ( NOWA ) Koła: WTB ST i30, 15x110mm/12x148mm ( NOWE ) Opony: Specialized Fast Track Gripton Compound Bliss Ready Siodełko: Natural Fit Active Race Sztyca: CUBE Performance Post, 27.2mm Zacisk sztycy: CUBE Varioclose, 31.8mm 

 

da radę ?bo trochę te oznaczenia to dla mnie czarna magia :)))))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...