Skocz do zawartości

Maxim MS 3.5-Plusy, minusy, uwagi ?


Rekomendowane odpowiedzi

Pierw Witam wszystkich forumowiczów.

 

Znalazłem się tutaj na stronie dzięki narzeczonej, która sprawiła sobie rower i nie da mi żyć jeśli nie będę z nią jeździł w sezonie na wycieczki po bliskich okolicach miasta, myślę, że tak do 30km od miasta...

 

Byłem tydzień temu w dużym sklepie rowerowym, spytałem o rower do 1tys zl. sprzedawca polecił mi po krótkiej rozmowie rower miejski za 1.200zl. po chwili rozmowy powiedziałem, że jednak wole coś z jakimś zacięciem sportowym , ale z wąskimi oponami bo większość jazdy będzie się odbywała po nawierzchniach utwardzonych więc po co zbędne opory stwarzane przez szeroką oponę. Polecił rower crossowy " Maxim MS 3.5 " wizualnie jak dla mnie fajny, Jako iż przed zakupem czegokolwiek lubię zaczerpnąć wiedzy zaczołem szukać i trafiłem na tą stronę. 

Przewertowałem wiele wpisów między innymi "mit tylnej przerzutki" , który w MS3.5 się sprawdził.

 

Ze sprzedawcą wstępnie uzgodniłem ze przednia przerzutkę zamienimy na acera , dodam ze cena początkowa to 1.300, po przemianie przedniej przerzutki na acera cena wzrośnie o 40zl.

 

i teraz w końcu do sedna, dla osoby nie za często używającej roweru, wagowo użytkownik lekki tj 70kg - czy jest to dobry wybór ? Coś w nim jeszcze warto zmienić przy kupnie ? Czy jest to rower wart uwagi w tym przedziale cenowym ? 

Odnośnik do komentarza

Pierw Witam wszystkich forumowiczów.

 

Znalazłem się tutaj na stronie dzięki narzeczonej, która sprawiła sobie rower i nie da mi żyć jeśli nie będę z nią jeździł w sezonie na wycieczki po bliskich okolicach miasta, myślę, że tak do 30km od miasta...

 

Byłem tydzień temu w dużym sklepie rowerowym, spytałem o rower do 1tys zl. sprzedawca polecił mi po krótkiej rozmowie rower miejski za 1.200zl. po chwili rozmowy powiedziałem, że jednak wole coś z jakimś zacięciem sportowym , ale z wąskimi oponami bo większość jazdy będzie się odbywała po nawierzchniach utwardzonych więc po co zbędne opory stwarzane przez szeroką oponę. Polecił rower crossowy "   " wizualnie jak dla mnie fajny, Jako iż przed zakupem czegokolwiek lubię zaczerpnąć wiedzy zaczołem szukać i trafiłem na tą stronę. 

Przewertowałem wiele wpisów między innymi "mit tylnej przerzutki" , który w MS3.5 się sprawdził.

 

Ze sprzedawcą wstępnie uzgodniłem ze przednia przerzutkę zamienimy na acera , dodam ze cena początkowa to 1.300, po przemianie przedniej przerzutki na acera cena wzrośnie o 40zl.

 

i teraz w końcu do sedna, dla osoby nie za często używającej roweru, wagowo użytkownik lekki tj 70kg - czy jest to dobry wybór ? Coś w nim jeszcze warto zmienić przy kupnie ? Czy jest to rower wart uwagi w tym przedziale cenowym ? 

Szału to on nie robi, pseudo amortyzator,tani osprzęt i na dokładkę wolnobieg = 1340zł to zdecydowanie za dużo. To nie tak że tym rowerem nie da się jeździć, ale nie lepiej kupić coś choć trochę lepszego i trwalszego?. Na allegro jest pełno Kandsów;Spartakusów;Lazaro i innych jeszcze klonów o wiele lepiej wyposażonych.Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza

O co tu chodzi...?? Rower Remiro Viper na osprzęcie Alivio http://allegro.pl/ro...6273346872.html który polecił NoOnesThere na allegro jest jedna sztuka za 1349zl, w ogóle u na allegro jest remiro tylko u jednego sprzedawcy. dziś dowiadywałem się u siebie w mieście w hurtowniach o ten rower albo na takim osprzęcie to ceny zaczynają się od 1800-2000. czemu na allegro jest tak tanio a w miejskich sklepach tak drogo za coś podobnego?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...