Skocz do zawartości

Kross Trans Solar 2017


sl66

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na sprzedaż niemal nowy rower Kross Trans Solar 2017 (przerzutki Deore XT, amortyzator RockShox Paragon Gold). Wyposażeniem i osprzętem przebija wszystkie nowe trekkingowce do 5000zł.

 

Rower był kupiony dla żony, niestety dla niej (172cm) rama M 19 cali okazała się trochę za duża, przez co bolały ją plecy i nadgarstki. Rower był naprawdę niewiele jeżdżony, łącznie jakieś 300km, więc w zasadzie nowa sztuka. Żona zrobiła na nim ok. 150km po czym odstawiła w kąt, potem ja go czasem używałem głównie na wypady zakupowe z sakwą po 2-3km w jedną stronę. Rower przeszedł przegląd zeszłej zimy, od tej pory przejechał może 70km. Trochę szkoda maszyny, bo osprzęt naprawdę świetny w porównaniu do większości obecnych trekkingów. Oczywiście mam papiery na zakup i serwis.

Możliwość przymierzenia się i przejażdżki jest w Warszawie na Mokotowie, okolica metra Wilanowska.

W poniższym linku zdjęcia oraz specyfikacja techniczna roweru. Na zdjęciach rower jest na innych oponach, są to IRC Boken Doublecross 42mm, ale rower sprzedam na oryginalnych Schwalbe Maraton Supreme RaceGuard 40cm (przełożę opony). Mogę zostawić IRC, ale wówczas cena +300zł (IRC kosztuje 220zł za sztukę). Schwalbe są pancerne i nieprzebiciowe, szybsze na asfalt, ale gorsze na lekki teren taki jak leśne ścieżki.

https://drive.google.com/drive/folders/1790AEopQoaALucEMUp28TPJ60MzZKm3U?usp=sharing

Za rower proponuję cenę 4700zł. Cenę uzasadniam tym, że rower jest w idealnym stanie, a sam amortyzator do niego kosztuje obecnie ok 1100zł. Jest to najwyższy i najlepszy model amortyzatora do rowerów trekkingowych. Z uwagi na bardzo mały przebieg reszta komponentów również jest niemal nowa, co zresztą widać na zdjęciach. Rower niedawno przeszedł przegląd i jest dobrze wyregulowany. Łańcuch smarowany na bieżąco. Dodam jeszcze, że rower był przechowywany zawsze w ciepłej i suchej komórce lokatorskiej (tak jak na zdjęciach). W deszczu był używany może dwa razy w życiu, łącznie max 3h. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...