Skocz do zawartości

Wodzu

Użytkownicy
 • Ilość treści

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Wodzu

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. Mam koszulkę na siłownię IQ i powiem, że jakość materiału i wykonanie bardzo przeciętne, podobnie jak trwałość. Skutecznie mnie to zniechęciło do ubrań rowerowych IQ - według mnie lepiej wziąć coś z Decathlonu, z serii przynajmniej 500.
 2. @jajacek, tytułem drobnego sprostowania, przy oszustwie, czyli przestępstwie z art. 286 par. 1 kk, kwota będąca przedmiotem czynu nie ma znaczenia- oszustwo nawet na 1 zł. jest przestępstwem. Podział o którym wspomniałeś dotyczy kradzieży, przywłaszczeń, uszkodzeń mienia, etc. Co do reszty, pełna zgoda. Allegro jest pełne podróbek lub towarów o watpliwym prawnie pochodzeniu. Zalecana daleko idąca ostrożność w zakupach.
 3. Jak się okazuje, to szosowa DC512 12x100 mm, nie do kupienia w detalu, niemniej udało mi się taką kupić w celu podmiany ośki. Swoją drogą, po sezonie przeplotę ją u Dawida na coś porządnego na maszynach. Wszystko gra, temat do zamknięcia.
 4. Cześć, proszę o radę w następującej kwestii. Kupiłem nowy rower, tj. gravel Fuji Jari 1.3 2019, z którego generalnie jestem bardzo zadowolony. W opisie roweru są koła WTB i23 z piastami na łożyskach maszynowych, jednak faktycznie przednia jest na kulkach, i jak to często bywa, fabrycznie nieco zbyt mocno skręconych. Niestety, dziś przy regulacji zbyt mocno skontrowałem przeciwnakrętkę, przez co zerwałałem gwint w osi piasty - jak się okazało aluminiowej, z drobnym gwintem. Od lat miałem nawyk mocnego kontrowania piast, ale w przypadku tej nieszczęsnej Formuli trzeba było użyć sp
 5. Cześć, przy okazji pierwszego posta na tym jakże szacownym forum, serdecznie Was wszystkich pozdrawiam. A teraz do rzeczy: po latach wahań zdecydowałem się zmienić mojego ulubionego Scotta Sportstera na rower typu gravel. Padło na Fuji Jari 1.3 http://skleprower.pl/fuji-jari-13-2019-sram-apex-1x11-p-196.html , który właśnie zamówiłem. Wydaje mi się, że rower jest rozsądnie skonfigurowany i spełni z nawiązką moje oczekiwania, przy czym chciałbym się upewnić do do jakości kół: o ile obręcze WTB STi23 mimo, że nie są oczkowane mają pozytywne opinie jeżeli chodzi o wytrzymałość, to nie wiem
×
×
 • Utwórz nowe...