Cześć,
W swoim roubaix mam obecnie:
Obręcze: DT Swiss G540, szerokość wewnętrzna 24 mm, przystosowane do systemu bezdętkowego, 24 otwory
Piasty: piasta z osią przelotową Specialized Full Sealed Bearing Thru Axle, tarcza Centerlock
Szprychy: DT Swiss Champion 14g ze stali
Ile zyskam wymieniając na najlepsze aluminiowe i b. Dobre karbonowe?
Nie ścigam się, ale podczas jazdy z młodszymi kolegami przyda się trochę wiecej mocy 😉
Trasy mieszane szosa/gravel
Pytanie czy jest sens wymieniać, bo jestem raczej entuzjastą aniżeli pro ścigantem 😉
Jeśli padną propozycje, to proszę o modele dostępne są polskich sklepach.