Blog Roku 2013 – dlaczego biorę udział?

Po raz dziewiąty organizowany jest plebiscyt na Blog Roku. Dlaczego zdecydowałem się wziąć w nim udział? Z kilku powodów. Po pierwsze dajecie mi wyraźny sygnał, że to co robię – robię dobrze. Coraz więcej osób czyta Rowerowe Porady i coraz więcej osób komentuje kolejne wpisy (za co bardzo dziękuję). Po drugie, co mnie równie bardzo cieszy, starsze wpisy cieszą się niezłą popularnością, co widać po długich dyskusjach w komentarzach :) Po trzecie – dochód z głosowania na blogi, zostanie przekazany dla łódzkiej Fundacji Gajusz. A ja lubię wspierać takie dobroczynne akcje.

Blog Roku Bloger

Aby zagłosować na Rowerowe Porady wyślij SMS-a pod numer 7122 o treści B00219 (w środku są zera). Z jednego telefonu można zagłosować tylko raz na mój blog (ale można głosować na innych), a koszt jednego smsa to 1,23 brutto. Głosować można do 6 lutego (czwartek) do godziny 12. Będę wdzięczny za każdy Wasz głos.

Korzystając z okazji napiszę jeszcze, że na weekend szykuje się petarda – wpis, który przygotowałem z kilkoma rowerowymi blogerami. Będzie co czytać, a temat jest bardzo istotny, myślę dla każdego rowerzysty, czyli… zajrzyjcie w weekend :)

Bardzo dziękuję za każdy głos. Zająłem piąte miejsce w kategorii Profesjonalne i Firmowe dzięki Waszym głosom!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

20 komentarzy