Tour De France (na wesoło) – Rémi Gaillard

Tour de France – wydaje się, że to poważny wyścig. Czar wielkiego Tour’u postanowił więc trochę zmienić francuski komik Rémi Gaillard. Jego zabawne filmiki na Youtube obejrzano już ponad miliard razy! Między innymi przedostawał się na boiska udając piłkarzy, przebiera się za różne dziwne stworzenia, czasami jeździ gokartem po supermarkecie. Tym razem postanowił zażartować z amatorów atakujących jeden z podjazdów na trasie Tour de France. Na szczycie urządził metę i specjalną niespodziankę dla śmiałków, którzy tam dojechali. Zresztą sami zobaczcie :)

A tutaj drugi filmik na którym widać kolejnych kolarzy. Osobiście wydaje mi się, że są to podstawione osoby – z racji chociażby na ich bezpieczeństwo, ale nie zmniejsza to przyjemności z oglądania.


Komikowi udało się dość wiernie odtworzyć warunki panujące na wyścigach :)Aby napisać komentarz pod wpisem, nie musisz się rejestrować! Wystarczy, że podasz swoją nazwę i e-mail oraz zaznaczysz ptaszkiem "Wolę pisać jako gość". Trzeba odhaczyć jeszcze dwa okienka od góry, gdzie zgadzacie się na przetwarzanie Waszych danych. Zapraszam do komentowania - odpisuję na wszystkie pytania, nawet w starych wpisach.