Skocz do zawartości

[do 3300 zł] trekkingowy do jazdy po mieście/terenachdłuższe wyprawy, ale też na zwykłe przejazdy po mieście)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Jestem zielony w świecie rowerów, także uznałem, że lepiej jest uzyskać info od doświadczonych graczy ? Szukam roweru trekkingowego za 2500-3300 ZŁ. Mam 168 wzrostu i 67KG. Opony takie, aby można było jeździć po mieście i wjechać do lasu.

Upatrzyłem sobie dwa modele:
– Kross trans 8.0 
– Giant Attend RS 2 GTS

Domyślam się, że są lepsze od nich. Pomożecie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli uda odpowiedzieć się koledze to ja również prosiłbym o pomoc. 

Szukam roweru na dojazdy do pracy i weekend z dzieckiem. Dylemat między Trek Dual Sport 3 , a Trek Marlin 7 

Wiem, że to 2 różne rowery ale tak już mam. Ogólnie obawiam się jednego blatu z przodu w tych rowerach. 

I pytanie, który z nich będzie teoretycznie szybszy ? 

Dual Sport 3 i Marlin 7 to chyba ta sama a korba z przodu która wydaje się być lepsza, szybsza ? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.01.2023 o 14:15, krzychu22000 napisał(a):

Cześć!

Jestem zielony w świecie rowerów, także uznałem, że lepiej jest uzyskać info od doświadczonych graczy ? Szukam roweru trekkingowego za 2500-3300 ZŁ. Mam 168 wzrostu i 67KG. Opony takie, aby można było jeździć po mieście i wjechać do lasu.

Upatrzyłem sobie dwa modele:
– Kross trans 8.0 
– Giant Attend RS 2 GTS

Domyślam się, że są lepsze od nich. Pomożecie?

Szukam w podobnym bużecie i po długiej doktoryzacji wyszło że na ten moment mi osobiście najlepiej podchodzi Merida Freeway 9500. Obecnie w cenie wyprzedażowej kosztuje ok. 3300 PLN  a od wymienionych przez Ciebie ma lepszy osprzęt (pełna grupa Deore, 3x10 przełożeń) i korbe na Octalink a nie na kwadrat. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...