Skocz do zawartości

Montaż lampki na widelcu.


Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o zamontowaniu lampki w takim miejscu? Mimo, iż zawsze mam ustawione najmniejsze natężenie światła eco flash to jednak w nocy gdy lampka była na kierownicy troszkę mi przeszkadzała bo jej kąt świecenia to 330° do tego nie była umiejscowiona centralnie na środku i też mi to nie leżało a na główce ramy niestety moja lampka nie da się zamontować. Dlatego spróbowałem na widelcu i wydaje mi się, że jest ok, do tego jej kształt bardzo dobrze tam się nadaje i nie świeci mi po oczach bo dokladnie kierownica ja zaslania. Lampka to Knog cobber mid.20220928_231537.thumb.jpg.131b88dc90823a06f720367054b1d569.jpg

20220928_231547.jpg

Odnośnik do komentarza

Używam identycznej, tylko że w szosie. Mocuję na ramieniu widelca. Nie wiem, czy w MTB to dobry pomysł - szybko uświnisz ją błotem i z jej świecenia może niewiele wynikać. Poza tym jej magnetyczne mocowanie może nie wytrzymać typowej jazdy XC. Z drugiej strony, w teren lampka niepotrzebna za bardzo, jeśli zakładasz ją tylko na lżejsze warunki, to może się sprawdzić.

Mocowanie na kierownicy: możesz 'załadować' dodatkowe tryby świecenia z poziomu PC, w tym taki, żeby przy poziomym mocowaniu nie waliło po oczach (po prostu górna część skierowana w twoję stronę jak siedzisz na rowerze będzie wygaszona). Szczegóły masz albo w papierach dołączonych do lampki, albo na www producenta.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...