Skocz do zawartości

Na bikes rag+2


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę potarguj. Zaproponuj 4k, gdzieś po drodze się spotkacie.

Marathony to ciężkie opony trekkingowe na asflat. Zdjąć i opylić albo uzgodnić żeby wymienili na inne. Jakie kupić? Nie ścigam się. Dla mnie ten Crux to jest rower zimowy i wyprawowy. Mam w nim opony Specialized Pathfinder. Być może bardziej obeznani w tematach gravelowych zaproponują lepsze. 

Hamulce TRP Spyre są tarczówkami mechanicznymi. Żeby dobrze działały wymagają bezkompresyjnych pancerzy np. Jagwire Pro i odpowiednich klocków. Shimano B01S powinny być ok. Jak nie będziesz zadowolony z hamowania to docelowo można polować na okazję jak ktoś będzie sprzedawał TRP Hy-Rd. To są najlepsze heble mechaniczno-hydrauliczne. Wystarczy przód wymienić.

Jakby zabrakło przełożeń na asfalcie to mam korbę Tiagra 50x34 na zbyciu.

Te koła są nędzne. Można kiedyś pomyśleć o ich wymianie. Na co to temat rzeka. Sądzę że ten mostek będzie za krótki. Pewnie potrzebujesz 110-120. Warto kupić Specialized Multi Clip z tulejkami regulującymi kąt nachylenia. Chodzą na OLX po ok. 150

Sztyca podsiodłowa pewnie też do zmiany. Musisz sobie zrobić pomiary. Przez VPN wchodzisz na Competive cyclist Bike Calculator i wypluje Ci jaki masz mieć setback w stosunku do osi suportu. On zależy od długości kości udowych. I do niego dopasujesz dosięg do kokpitu za pomocą mostka.

Ja mam w swoim kierę typu flare Speca. Chodzą na OLX po 150-200. Przydaje się w terenie. Nie wiem jakie tam jest siodło. Chyba Toupe Sport. To dziadostwo. Opylić. Dobre i wygodne siodła Speca To Phenom Comp, Bridge Comp i Henge Comp. Chodzą po ok. 250 na OLX. Może siodło też wymienią w ramach negocjacji?

A ogólnie bardzo fajny rower, wsiadać i jeździć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...