Skocz do zawartości

Marin Eldridge Grade 1- czy warto


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 

Ostatnio przeglądam rowery górskie w rozmiarze 27,5 lub 29. Za rowerami patrzę w decatcholnie ponieważ mam dużo bonów. Chciałbym kupić rower górski do jazdy po szutrowych drogach, asfaltu i lasu. Nie będę na nim skakał ani innych kaskaderskich rzeczy. Ogladalem również rockrider st530s z fullem ,lecz jest dużo złych opinii więc zrezygnowałem z niego. Oto rower https://www.decathlon.pl/p/mp/marin/rower-gorski-mtb-marin-eldridge-grade-1-27-5/_/R-p-d79019d4-0807-45b4-8433-2d7de01b68f9

Dajcie znać czy się opłaca. Jeżeli nie będzie dobry to proszę o poradę jaki wybrać ( też z decatchlon)

Ps. Aktualnie mam 14 lat, 161 cm wzrostu i 49 kg wagi, będę rósł a rower chciałbym mieć na kilka dobrych lat.

Odnośnik do komentarza

Będę monotematyczny ale ja bym dołożył do expl 540. W marlinie masz podstawowy amortyzator suntoura za 300 zł, w 540 masz amortyzator za 900 zł. Gratis dostajesz lepsza ramę, lepsze koła  sztywne osie, lepszą korbe i lepsze przerzutki. 

W tym roku bardziej by Ci pasował rower 27,5 i rozmiar S. 29 i rozmiar M będzie trochę krowowaty. W expl 540 seryjnie jest bardzo krotki mostek więc M sobie nie skrócisz pod obecny wzrost, moim zdaniem lepszym wyjściem będzie kupno S i w tym roku będzie ok, w przyszłym byłbyś na granicy S i M, za dwa lata możesz dać trochę dłuższy mostek jak będzie za krotki rower, S do 170 cm spokojnie będzie się nadawała do jazdy 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...