Skocz do zawartości

ILE NAJDŁUŻEJ na jednym smarowaniu łańcucha?


Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, ziomeczek napisał:

OK, dzięki. Dobra znalazłem na allegro jest. Poczytałem co nieco i faktycznie sam producent zaleca dawać drugą warstwę jeżeli wiemy, że będzie mokro. Ogólnie to jeżdżę w suchych warunkach, jeżeli zdarzą się mokre to tylko nieprzewidziane ?

Jak mam rozumieć tę drugą warstwę? w sensie, że jak mam już nałożony ten wosk i na przykład- zrobiłem 80km i teraz chce isc na rower a wiem ,że jutro ma być mokro to pomimo, iż wosk tam jeszcze jest dosmarować jeszcze raz?

 

@Chertan pisał, że zrobił taki wynik na szosie. Ja tylko MTB, ale w sumie w moich okolicach mam 50% asfaltu i 50% teren. Jakbym zrobił 200 w suchych warunkach to byłbym rad:)

 

@liftlodz fajny patent z tym paskiem:) ktoś z moich znajomych ma takie  cudo ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.07.2022 o 18:25, ziomeczek napisał:

Z tego co zrozumiałem to smarujesz 1 warstwę, a po wyschnięciu na nią nakładasz raz jeszcze drugą i znów do wyschnięcia - i wtedy dopiero jedziesz w mokre ?

To chyba będę musiał zastosować patent z suszarką ? chociaż z drugiej strony jak wiem, że będzie padało mocno to odpuszczam bajka ? Gorzej jest w lato bo pogoda sie potrafi zmienić z godziny na godziny i powstają np. lokalne burze znikąd ?

Pytanie tylko jak bardzo musi być mokro żeby ta jedna wartstwa wosku to było by za mało??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...